آموزش پست پروداکشن

آموزش پست پروداکشن قسمت سوم

در این فیلم آموزشی رایگان، میلاد کمباری مدرس پک آموزش پست پروداکشن قصد دارد تا شما را با تکنکیک های دیگری از مباحث پست پروداکشن آشنا نماید.

پست پروداکشن چیست؟

پست پروداکشن یا پرداخت پس از رندر، اما من تعبیر دیگری برای این واژه در نظر گرفتم. ” بخش روح دمیدن به رندر” بدین صورت که خروجی های رندر شما فارغ از اینکه از چه نرم افزاری وارد فتوشاپ  ( photoshop ) شده است بدون هیچ گونه محدودیتی می توانید فقط و فقط با تکیه بر توانایی تکنیکال ( که تکنیک ها را در این پکیج آموزش  فرار خواهید گرفت) و با تکیه بر خلاقیت فردیتان، صحنه خود را به صورت باور نکردنی در زیباترین حالت ممکن آرایش کنید و به معنای واقعی به صحنه خود روح بدمید.

استفاده از پست پروداکشن چقدر مهم و ضروری است؟

ﺗﻘﺮﯾﺒﺎ ﺗﻤﺎﻣﯽ ﻣﻌﻤﺎﺭﺍﻥ ﻭ ﺳﻪ ﺑﻌﺪﯼ ﮐﺎﺭﺍﻥ ﺣﺮﻓﻪ ﺍﯼ ﺭﻧﺪﺭ ﻫﺎﯼ ﺧﻮﺩ ﺭﺍ ﺑﺮﺍﯼ ﺍﺻﻼﺡ و خروجی بهتر اصطلاحا پست می کنند، یعنی در یک نرم افزار ویرایش عکس مانند فتوشاپ تصحیح می کنند.

 هدف از اموزش پروژه های متفاوت در پک  چیست؟

این پک طیف وسیعی از تنوع پروژه ها را در خود دارد که هر کدام از این پروژه ها با یک هدف خاصی انتخاب و آموزش داده شده است به نحوی که پروژه ای دیگر نباشد که شما قادر به ادیت آن نباشید هر چند که دنیای تکنیک های پست پروداکشن دنیایی بی حد و مرز است.

مزیت مهم پک آموزش پک چیست؟

مهمترین بخش پکیج آموزش، تمرین هایی می باشد که برای شما در نظر گرفته شده، با علم به این موضوع که بخش زیادی از به ثمر رسیدن یک پست‌ پروداکشن خوب فعال بودن قدرت خلاقیت شماست، تمام تمرین هایی که برای شما در نظر گرفته شده است با نگرش به افزایش توانایی و خلاقیت شما می باشد.

مطالعه کنید  نحوه ترسیم دیاگرام ایزومتریک در فتوشاپ

این آموزش توسط میلاد کمباری تهیه شده است. Composition Breakdown پروژه Tourist Beach هستش که سایت پروژه من در بوشهر قرار داشت.

فیسبوک توییتر گوگل + لینکداین تلگرام واتس اپ کلوب

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.