کنفرانس معماری دیجیتال و روش های نوین حجم سازی – دانشگاه رسام

کنفرانس معماری دیجیتال – دانشگاه رسام

کنفرانس معماری دیجیتال یا کاربرد نرم افزار ۳dsmax در معماری دیجیتال و روش های نوین حجم سازی رو داریم که جناب مهندس عباسی ترم بهمن گذشته در دانشگاه رسام کرج برای بچه های کارشناسی ارشد برگزار کردن … این آموزش در ۲ قسمت برای دوستان آپلود میشه که امیدوارم همه استفاده کنن.

این کنفرانس برای دوستانی که به حجم سازی و معماری آزادانه و دیجیتال علاقه مند هستند مفید خواهد بود و برای دوستانی که به زمینه های تحقیقی پژوهشی جدید  در زمینه ایده پردازی در پروژه های معماری علاقه مند هستند الهام بخش خواهد بود.

در این کنفرانس سعی در  معرفی توانایی های نرم افزار ۳dsmax  و پلاگین پر قدرت para3d در زمینه های نوین طراحی دیجیتال شده است  ابزار های جدید توانایی های جدید در اختیار طراحان خواهد گذاشت و نتیجه توانایی های نوین طرح های جسورانه تر و خلاقانه تر است.

هدف از مدلسازی پارامتریک آشنایی با تکنیک های ساده نرم افزار ۳dsmax و پلاگین ها و اسکریپت های آن در کنار یاد گیری اصولی و کامل پلاگین para3d به شما این امکان را میدهد که بدون نیاز به نرم افزار دیگری مانند راینو و یا گرس هاپر بتوانید از پس پیچیده ترین مدل سازی ها و پوسته های پارامتریک را با مدلسازی پارامتریک در para3d و مکس در کمترین زمان برآیید.

مزیت های پک مدلسازی پارامتریک چیست؟

۱. بیش از ۱۵ ساعت آموزش از به روز ترین تکنیک های مدل سازی در نرم افزار ۳dmax و همچنین پلاگین ها و اسکریپت های کاربردی در آن به همراه فایل ها وروش نصب و کرک هر یک می باشد. این آموزش ها در ۳۵ قسمت آموزش پروژه محور آموزش داده شده.

۲. ۱۴ جلسه آموزش روش کار و مقدمات پلاگین para3d و همچنین ۱۴ جلسه آپدیت پک مدلسازی پارامتریک شامل آموزش تکنیک های جدید تر و پیشرفته تر که در ورژن های اخیر این نرم افزار به آن اضافه شده.

۳. ۱۵ جلسه مثال های کاربردی و مدل سازی صفر تا ۱۰۰پروژه های گوناگون در para3d به همراه آشنایی کامل با روش های گوناگون گسترده گرفتن از مدل های سه بعدی برای برش لیزر و ماکت سازی به صورت کامل به همراه مثال های معماری

قسمت اول


قسمت دوم

مطالعه کنید  آموزش مدلسازی نمای ساختمان
فیسبوک توییتر گوگل + لینکداین تلگرام واتس اپ کلوب

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.