آبرنگ در اسکیس معماری

آبرنگ در اسکیس معماری

در این مقاله به بررسی آبرنگ در اسکیس معماری پرداخته می شود. معمار لهستانی که فیلم های تایم لپسی را برای نقاشی های آبرنگی خود از مناظر مشهور منتشر می کند .
هیچ چیز به خوبی دست های قوی یک هنرمند ،ضربان قلب یک بنای معماری را به تپش نمی آورد .ما در اینجا شما را با معمار و نقاش لهستانیMaja Wronska آشنا می کنیم .این معمار ورشویی که نقاشی هایی از مناظر و فضاهای تاریخی را با آبرنگ نقاشی می کند .

تکنیک مختلف اسکیس

سبک منحصر به فردی به نام Wronska دارد ، رنگ ساختمان ها را در زمان های مختلف نشان می دهد که این امر نه تنها مربوط به بخش معماری بلکه شامل جو آن فضا نیز می باشد .و نتیجه پایانی بسیار دلفریب می باشد .

تاکنون آثاری که منتشر کرده است از فضاهای معروفی همچون برج ایفل ،کلیسای نتردام و باسلیکا سان مارکو بوده است .او همچنین نقاط مختلف شهر ونیز ،آتن و نیویورک را از بین بسیاری از شهر های جهان نقاشی کرده است .

یکی از کارهای فوق العاده ای که این معمار انجام داده است به تصویر کشیدن مکان های تاریخی شهر لندن و محیط های اطراف آنها می باشد .
او معماری تاریخی لندن را در تصاویر از کاخ وستمینستر و پل برج در طول غروب آفتاب نشان داد.

کاخ وستمینستر

پل برج

او همچنین از ۳۰ خیابان برجسته معاصر طرح زده است .که شامل Mary Axeکه به اسم Gherkin شناخته می شود و ساختمانLeadenhall و محیط اطراف آن می باشد.

اکنون بیایید به برخی از طرح های شگفت انگیز معماری سراسر جهان نگاهی بیاندازیم .

مطالعه کنید  جشنواره تخفیف پاییزه

منبع www.arch2o.com

 

فیسبوک توییتر گوگل + لینکداین تلگرام واتس اپ کلوب

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.