آموزش ساخت متریال مخمل

آموزش ساخت متریال مخمل

در آموزش ساخت متریال مخمل شما نحوه ساخت این متریال را در موتور رندر V RAY آموزش می بینید، اما این تکنیک برای کاربران موتور رندر Corona هم ثابت می باشد .

در این آموزش توضیح داده می شود که چگونه با کمک Mix  به ترکیب دو تکسچر بپردازید. در انتها با تکسچری که به  Bump  می دهید می توانید جنس مخمل پارچه را به خوبی نشان دهید، فقط مقدار  Bump باید در حدی باشد که غیر طبیعی به نظر نیاید.

همانطور که در بخش آموزش متریال پارکت گفته شد، سعی کنید اصول را فرا بگیرید ، در این حالت است که شما بدون درنظر گرفتن موتور رندرتان می توانید خروجی خوبی داشته باشید.

کرونا یک موتور جدید رندرینگ است که از سال ۲۰۰۹ فعالیت خود را آغاز کرده است. موتور رندر کرونا با سرعت چشم گیری در حال پیشرفت است. پک آموزش کرونا در زمستان ۹۵ به عنوان اولین پک آموزش کرونا در ایران منتشر شد.

موتور رندر کرونا  corona renderer  فعلا برای نرم افزار ۳ds max , Cinema 4D ارائه می شود و به صورت کامل امکانات و قابلیت های این نرم افزار را پشتیبانی می کند . تا به امروز ( تا این لحظه) نسخه ۳ اخرین نسخه کرونا میباشد و  آپدیت آموزش کرونا ۳ هم با اخرین نسخه کرونا آموزش داده شده است.

برای موتور رندر Corona هیچ محدودیتی در زمینه مدل وجود ندارد و شما با یک تبدیلگر ساده که درون خود Corona میباشد و با یک کلیک ساده میتوانید تمام مدل ها و متریال های VRay  را به Corona تبدیل کنید و حتی شما میتوانید تمام نور های Vray  را هم با همین تبدیلگر ساده به Corona تبدیل کنید. بنابراین می توان مدل ها و متریال های وی ری به سادگی قابل تبدیل به کرونا می باشد.

مطالعه کنید  آموزش ساخت سقف بادبزنی در راینو

فیسبوک توییتر گوگل + لینکداین تلگرام واتس اپ کلوب

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.