مقایسه ویژگی Light Mix وی ری با کرونا

مقایسه ویژگی Light Mix وی ری با کرونا

در این مقاله به بررسی مقایسه ویژگی Light Mix وی ری با کرونا پرداخته می شود. کمپانی Chaos Group در فیلم تبلیغاتی خود آموزشی درباره ویژگی Light Mix قرار داده که تنها میتوان گفت که یک گل به خودی بود نه یک برگ برنده، پیچیدگی Light Mix VRay در مقایسه با Light Mix محبوب Corona جایی برای خودنمایی ندارد و معلوم نیست سازنده های VRay چه زمانی میخواهند به فکر کاربران خود و آسان سازی محیط کاری پلاگین باشند.
در ادامه  ویدئو منتشر Chaos Group را برای شما قرار داده ام و در ویدئو دوم Light Mix Corona ، خودتان مقایسه کنید.

یکی از مهم ترین دلایلی که باعث شده کاربران قدیمی و حرفه ای وی ری به کرونا روی آورند چیست؟

شما رو به دیدن این فیلم شگفت انگیز دعوت میکنیم. این فیلم قابلیت light mix کرونا و نحوه سریع مدیریت نورهای صحنه توضیح داده شده که در زمان کوتاهی می توانید نورها را بر اساس شدت و رنگ  در زمان رندر کنترل نموده و رندر روز را به شب و به عکس در زمان گرفتن رندر تبدیل نمایید. با این ویژگی می توان زمان رسیدن به نور مطلوب در پروژه را کوتاه نمود و زمان پروژه را بخوبی مدیریت کرد.

مدل ها و متریال های وی ری در کرونا چگونه استفاده می شود؟

برای موتور رندر Corona هیچ محدودیتی در زمینه مدل وجود ندارد و شما با یک تبدیلگر ساده که درون خود Corona میباشد و با یک کلیک ساده میتوانید تمام مدل ها و متریال های VRay  را به Corona تبدیل کنید و حتی شما میتوانید تمام نور های Vray  را هم با همین تبدیلگر ساده به Corona تبدیل کنید. بنابراین می توان مدل ها و متریال های وی ری به سادگی قابل تبدیل به کرونا می باشد.

مطالعه کنید  لینک کردن گوگل درایو با اپلیکیشن Corona VR ( آپدیت ماه جولای)

 

 

منابع :
www.chaosgroup.com
www.corona-renderer.com

فیسبوک توییتر گوگل + لینکداین تلگرام واتس اپ کلوب

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.