آموزش ساخت پوسته حلزونی در راینو

آموزش ساخت پوسته حلزونی در راینو

در این سری فیلم های آموزش راینو به مبحث تکنیکال راینو پرداخته شده است در این فیلم به ساخت پوسته حلزونی در راینو پرداخته شده که دراین فیلم نحوه مدلسازی یک مدل پیچیده با دستورات ساده اموزش داده شده است. دستوراتی کاربردی که بتوانید در کمتر از ۵ دقیقه یک مدل را آماده کنید. این فیلم های رایگان توسط مدرس پک راینو مهندس ملکپور ارائه شده است. هدف از ارائه این مطالب آشنایی بیشتر  با راینو  و قابلت های بیشتر شگفت انگیز این نرم افزار است که با دانستن یکسری نکات ساده بتوان زمان انجام مدلسازی را کوتاه نمود.

کاربردهای نرم افزار راینو Rhino در دکوراسیون داخلی ،طراحی معماری ، طراحی صنعتی ، طراحی مبلمان ، طراحی مکانیک ، طراحی صورت و شخصیت ،طراحی کارتون و کاریکاتور و… می باشد.

تعریف هندسه با خطوط ریاضی باعث شده است که راینو در تبدیل هندسه به نمونه های واقعی جلوتر از دیگر نرم افزار های مدلسازی باشد. از دیگر مزیت این نرم افزار مدلسازی پوسته های پیچیده با دستورات ساده است.

راینو ابزار مدل سازی دقیقی در اختیار شما می گذارد که بتوانید طرح هایتان را آماده ی رندر، انیمیشن، تحلیل، ساخت و… کنید. راینو قابلیت ایجاد، ویرایش، تحلیل، مستندسازی و رندر طرح هایتان را بدون هیچ محدودیتی در میزان پیچیدگی و اندازه ی کار در اختیار شما قرار می دهد.

 

سازگاری و هماهنگی با نرم افزارها و سخت افزارها؛ راینو از تمام فرمت های دوبعدی و سه بعدی رایج پشتیبانی می کند و امکان تبادل فایل با تمام نرم افزارهای مدلسازی (از جمله Solidworks, Catia, ۳D Max, Sketchup و…) را به شما می دهد.

مطالعه کنید  آموزش Speed Tree

در این آموزاش رایگان راینو یک پوسته حلزونی و دوار که قسمت های مختلف حول مرکز پیچیده  شده است. این آموزش نیز با دستورات اولیه راینو انجام شده که در زمان کوتاهی می توان یک حجم زیبا را مدل کرد.

 

 

فیسبوک توییتر گوگل + لینکداین تلگرام واتس اپ کلوب

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.