آموزش متریال فلز براش خورده در تری دی مکس

آموزش متریال فلز براش خورده در تری دی مکس

در این فیلم آموزش متریال فلز براش خورده در تری دی مکس و V Ray را در موتور رندر VRay آموزش می بینید. در این تکنیک به منظور ایجاد افکت براش خورده از تکسچر  Barcon Noise  استفاده می شود، و همچنین از یک نور dome light  برای روشنایی فضا استفاده می کنیم تا بتوانیم به خوبی متریال فلز را به وسیله مشاهده رفلکت نور در آن درک کنیم، چرا که متریال فلز برای بهتر نشان داده شدن و بهتر دیده شدن نیاز به یک نور محیطی و یک رفلکت مناسب دارد . با استفاده از تنظیماتی که در Barcon Noise  وجود دارد می توانیم سایز و جهت و تغییرات دیگری را که می خواهیم بر روی براش اعمال شود را انجام دهیم.

تمام آموزش هایی که برای موتور رندر  VRay  گذاشته  میشود اصول آن با موتور رندر  corona   یکسان می باشد.

کرونا یک موتور جدید رندرینگ است که از سال ۲۰۰۹ فعالیت خود را آغاز کرده است. موتور رندر کرونا با سرعت چشم گیری در حال پیشرفت است. پک آموزش کرونا در زمستان ۹۵ به عنوان اولین پک آموزش کرونا در ایران منتشر شد.

موتور رندر کرونا corona renderer فعلا برای نرم افزار ۳ds max , Cinema 4D ارائه می شود و به صورت کامل امکانات و قابلیت های این نرم افزار را پشتیبانی می کند . تا به امروز ( تا این لحظه) نسخه ۳ اخرین نسخه کرونا میباشد و آپدیت آموزش کرونا ۳ هم با اخرین نسخه کرونا آموزش داده شده است.

مطالعه کنید  آموزش مدل سازی پارامتریک مقدماتی-قسمت 10

منبع : www.ylilammi.com

فیسبوک توییتر گوگل + لینکداین تلگرام واتس اپ کلوب

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.