مدلسازی میز و صندلی در ۳Dmax و Marvelous

 مدلسازی میز و صندلی در ۳Dmax و Marvelous

در این مقاله به آموزش مدلسازی میز و صندلی در ۳Dmax و Marvelous می پردازیم.  آموزش مدلسازی از کالکشن Roche bobois QUADRILLE BRIDGE می باشد.

در این آموزش شما نحوه مدلسازی میز و صندلی پر جزییات را در نرم افزار تری دی مکس و مارولوس آموزش خواهید دید، تکنیک پردازش و دقت به جزییات در این آموزش یک تکنیک بسیار خاص و جالب پر کاربرد می باشد که این مدلسازی قدم به قدم بر اساس رفرنس مورد نظر انجام می شود که در انتهای مدلسازی، متریال پردازی مبل و نورپردازی استودیویی برای بهتر نشان دادن  متریال و مدل میز و صندلی در موتور رندر Vray انجام می شود.

مارولوس دیزاینر چیست؟

Marvelous Designer محصول یک شرکت کره  ای با نام  CLO Virtual Fashion Inc  است.

شرکت CLO3D در بالاترین سطح از آخرین و پیشرفته  ترین تکنولوژی های شبیه  ساز پارچه و پوشاک به صورت سه  بعدی فعالیت می کند.

نخستین محصول این شرکت نیز CLO3D نام دارد که مستقل از مارولوس بوده و به طور خاص برای صنایع مد طراحی شده بود. در حقیقت طراحان CLO3D توجهی برابر به مهندسان و طراحان مد در کاربری این نرم  افزار داشتند. اما شناخته­ شده ترین محصول این شرکت در ایران که بیشتر متناسب با نیازهای طراحان سه  بعدی گرافیکی طراحی شده است مارولوس دیزاینر Marvelous Designer است. آموزش مارولوس دیزاینر بر اساس نیازهای طراحان سه بعدی ارائه شده است.

 

 

منبع :https://3dsky.org

مطالعه کنید  آموزش مدل سازي پوسته با 3dmax
فیسبوک توییتر گوگل + لینکداین تلگرام واتس اپ کلوب

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.