لمینیت ، سری چوب بلوط ، Prism TFL

لمینیت ، سری چوب بلوط ، Prism TFL

در این مقاله به معرفی متریال های معماری میپردازیم. این مقاله به معرفی لمینیت ، سری چوب بلوط ، Prism TFL پرداخته می شود.

لمینیت
لمینیت

موارد استفاده: روکش ها و کف پوش ها در طراحی داخلی
کاربرد ها: تجاری و مسکونی
مشخصات: پنل های لمینیت ساخته شده با تکنولوژی برجسته سازی (EIS)
رنگ ها: Alabaster, argento, gibraltar, palomino, kodiak
گواهینامه ها: FSC، LEED

لمینیت
لمینیت

اطلاعات تکمیلی

تکنولوژی برجسته سازی چوب بلوط ( embossed in register EIR) شرایطی فراهم کرده تا پنل های لمینیت با بالاترین درصد شباهت به چوب واقعی بلوط ساخته شوند. الگوهای چوب بلوط طبیعی در این صفحات بدون تکرار و به صورت آنچه در واقعیت چوب بلوط هست تکرار میشوند و تشخیص پارکت های چوب بلوط از این لمینیت ها کار دشواری خواهد بود. . ارائه شده در پنج رنگ امروزیست که با سری رنگ های طبیعی Accentz تناسب دارند. Taction Oak یک مانیفست جسورانه در دیزاین ارایه میدهد.

لمینیت
لمینیت

WF432 Alabaster
آلابستر را میتوان در ساخت انواع اشیا و لوازم استفاده کرد. این رنگ به عنوان یک برگ خالی از خلاقیت بی نهایت قابلیت مانور در طراحی های مختلف را دارد. رنگ شیری را می توان در مجموعه ای از برنامه های کاربردی ترکیب کرد و در ترکیب با بسیاری از رنگ ها خوب عمل می کند. این رنگ در کنار رنگ های پنل نچرال مانند Sienna grey and black solid فوق العاده خواهد شد.
WF433 Argento
Argento از واژه لاتین silver به معنی نقره ای مشتق شده است. رنگ خاکستری روشن که به خوبی در انواع فضا ها مینشیند. طیف رنگی خنثی آن در کنار طیف گسترده ای از طرح ها و رنگ ها حس و حال آرامش بخشی به فضا القا میکند. تعادل بین رنگ گرم و سرد در این پنل به حدی موزون است که آن را بدل به پادشاهی از هماهنگی و تناسب کرده است. این رنگ از فسیل ها و اشیای زیر خاکی و قدیمی الهام گرفته شده است.
WF434 Gibraltar
درست همانطور که سنگ جبل الطارق نماد ایمنی و امنیت است، این پنل خاکستری نوعی حس بی طرفی به محیط اطرافش القا میکند . با توجه به خنثی بودن آن، برای انواع کاربری ها مناسب بوده و ز آنجا که ذاتاً متعادل است، به عنوان یک عنصر پایه برای منسجم کردن یک فضا به کار میرود. سعی کنید برای تناسب با این رنگ از چوب هایی با رنگ سفید گچی و یا چوب اش که خاکستری رنگ است استفاده کنید.
WF435 Palomino
این قهوه ای مایل به کرم از رنگ اسب های نژاد پا کوتاه الهام گرفته شده و دامنه کاربردی آن بسیار وسیع است. رنگ گرم این پنل به عنوان یک المان کانونی جهت ایجاد اتحاد و صمیمیت، ایفای نقش میکند. ته رنگ طلایی این لمینیت موجب روشن تر شدن فضا شده و با ابجکت های طلایی همخوانی خوبی دارد ، همچنین رگه های تیره این لمینیت تناسبات خوبی با اشیا و لوازم تیره رنگ ایجاد میکند.
WF436 Kodiak
این رنگ قهوه ای عمیق یادآور منطقه کودیاک در آلاسکا می باشد و درک لطیفی از اتمسفر آن منطقه را در خود جا داده است. بسته به شرایط و خواسته کاربر این رنگ میتواند هم در سبک مدرن و هم در سبک روستایی به کار گرفته و در هر دو نقش به خوبی ظاهر شود. این نوع لمینیت برای پروژه های تاریک و تیره یک انتخاب استثنایی محسوب میشود الا خصوص هنگامی که در کنار Groovz woodgrain و Umbra solid decor استفاده شود .

مطالعه کنید  کاشی های MaxFine سری Iron Collection

کیفیت

لمینیت
لمینیت
لمینیت
لمینیت

– هر یک از لمینیت های آمریکای شمالی ما توسط سازمان پیمان کامپوزیتی گواهینامه های زیست محیطی (ECC) را گرفته اند
– آنها همچنین مطابق با استانداردهای فرمالدئید کمیته منابع هوایی کالیفرنیا (CARB 2) هستند
– دارای گواهی FSC و LEED Credits

برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد لمینیت های حرارتی Fusion Arauco از طریق آیکن “تماس با ما” در بالای صفحه، یا مراجعه به سایت ما www.prismtfl.com اقدام کنید.

کاربرد و استفاده در ساخت

آشپزخانه ، مبلمان ، پارتیشن

فرمت

صفحات / صفحات / پانل

فایل های تکمیلی

TactionOak_Moodboards.pdf

منبع : http://www.archdaily.com

فیسبوک توییتر گوگل + لینکداین تلگرام واتس اپ کلوب

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.