آموزش مقدماتی پارامتریک

آموزش مقدماتی پارامتریک

این فیلم یک آموزش مدل سازی پارامتریک مقدماتی است ( مدلسازی اموزش پارامتریک ) است که توسط دکتر سامر سیاری محقق و معماری پیشرو است ضبط شده که در سال ۱۹۹۹ اولین جایزه معماری خود را کسب کرد و در چند کشور مختلف نماینده و مدرس رسمی Autodesk شد.
وی سابقه همکاری با زاها حدید و چندین دانشگاه به نام در زمینه تحقیقات معماری را دارد .وی در این سری آموزش ها مفاهیم مدل سازی داینامیک و پارا را به ساده ترین شکل آموزش داده است که بی شک برای شما مفید خواهد بود.
اموزش با ترسیم یک چند ضلعی شروع می شود که در جهات مختلف تکثیر پیدا میکند. تمام چند ضلعی را سلکت کرده و به پلی تبدیل میکنیم. ورتکس های شکل پدیده آماده را به واسه soft selection  و vol .select  انتخاب میکنیم. با کمک دستور SC تغییر مقیاس در پلی گانها ایجاد کرده و آنها را کوچیک میکنیم و به واسطه دستور vol.select  در مورد انتخاب و تاثیر گذاری مقیاس پلی گانها با توجه به پارامترهای این دستور تغییر ایجاد میکنیم. برخی از پلی گانها با فاصله و مقیاس بیشتری نسبت به بقیه پلی گانها قرار می گیرد. با جابجایی گیزمو نحوه اثرگذاری پلی گانها تغییر میکند و میتوان مکان این گذاری را تغییر داد. میتوان با تغییر مشخصات و ویژگی های vol.select نحوه توزیع پلی گانها در مقیاس و بزرگی و کوچکی تغییر
مطالعه کنید  نحوه ترسیم دیاگرام ایزومتریک در فتوشاپ
فیسبوک توییتر گوگل + لینکداین تلگرام واتس اپ کلوب

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.