طراحی برج پارامتریک

طراحی برج پارامتریک

نرم افزار ۳dsmax با قابلیت های بیشمار پلاگین Para3d یکی از مناسب ترین روش ها جهت طراحی و مدل سازی های پارامتریک است. طراحی برج پارامتریک موضوع این آموزش است که روشی بسیار ساده از هندسه وورونوی استفاده شده و با استفاده از پلاگین para3d بدنه و پوسته این برج پارامتریک مدلشده است. این آموزش در ۵ بخش به صورت کامل آموزش داده شده است.

 

هدف از مدلسازی پارامتریک آشنایی با تکنیک های ساده نرم افزار ۳dsmax و پلاگین ها و اسکریپت های آن در کنار یاد گیری اصولی و کامل پلاگین para3d به شما این امکان را میدهد که بدون نیاز به نرم افزار دیگری مانند راینو و یا گرس هاپر بتوانید از پس پیچیده ترین مدل سازی ها و پوسته های پارامتریک را با مدلسازی پارامتریک در para3d و مکس در کمترین زمان برآیید.

مزیت های پک مدلسازی پارامتریک چیست؟

۱. بیش از ۱۵ ساعت آموزش از به روز ترین تکنیک های مدل سازی در نرم افزار ۳dmax و همچنین پلاگین ها و اسکریپت های کاربردی در آن به همراه فایل ها وروش نصب و کرک هر یک می باشد. این آموزش ها در ۳۵ قسمت آموزش پروژه محور آموزش داده شده.

۲. ۱۴ جلسه آموزش روش کار و مقدمات پلاگین para3d و همچنین ۱۴ جلسه آپدیت پک مدلسازی پارامتریک شامل آموزش تکنیک های جدید تر و پیشرفته تر که در ورژن های اخیر این نرم افزار به آن اضافه شده.

۳. ۱۵ جلسه مثال های کاربردی و مدل سازی صفر تا ۱۰۰پروژه های گوناگون در para3d به همراه آشنایی کامل با روش های گوناگون گسترده گرفتن از مدل های سه بعدی برای برش لیزر و ماکت سازی به صورت کامل به همراه مثال های معماری

مطالعه کنید  آموزش مدلسازی طاق و Unwarp با کمک Normal Bump

قسمت اول

قسمت دوم

قسمت سوم

قسمت چهارم

فیسبوک توییتر گوگل + لینکداین تلگرام واتس اپ کلوب

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.