جشنواره تخفیف پاییزه

جشنواره تخفیف پاییزه

و بلاخره جشنواره تخفیف پاییزه استودیو آپ شروع شد. این جشنواره به مدت چهار روز برگزار میشه و از تاریخ  پانزدهم آبان ماه ( سه شنبه ساعت ۱۲ شب) شروع میشه و تا تاریخ ۱۸ آبان ادامه داره. تخفیف این جشنواره شامل تخفیفی ۳۰ درصدی تا ۷۰ درصدی است که میتونید شما عزیزان پک های مورد نظرتون رو با تخفیف خریداری کنید و استفاده کنید.

اون چیزی که این جشنواره فروش رو متمایز کرده پیشفروش پک مدلسازی با رویکرد فروش هست که در این جشنواره ارائه میشه. پکیجی کاملا متفاوت که تحول بزرگی در مدلسازی شما بوجود میاره. این پک همه موضوعات مدلسازی رو در بر میگیره  به غیر از کاراکتر و مجسمه سازی. و موارد گفته شده از جمله مبلمان و اکسسوری، هارد سرفیس و مدلسازی ماشین و درخت و گل و گیاه و  نور و متریال مناسب و آنرپ درست و تکسچرپردازی برای مدلها چون این موارد در بحث فروش خیلی مهم است.

تنها نرم افزار استفاده شده در این پک مکس نیست و زیبراش و سابستنس پینتر و مارلوس و … نیز عنوان می شود. و برای استفاده از این پک آشنایی با مقدمات مکس لازم است و برای هر دو موتور رندر کرونا و ویری آموزش داده شده است. همچنین بخاطر رویکرد فروش تمام موارد برای نحوه ثبت نام و برداشت وجه در سایت های خارجی نیز گفته خواهد شد.

فیسبوک توییتر گوگل + لینکداین تلگرام واتس اپ کلوب