خبر

Capturing Reality نیز به اپیک گیمز پیوست

استودیوی توسعه دهنده ی نرم افزار پیشگام تکنولوژی فتوگرامتری به شرکت اپیک گیمز پیوست تا نرم افزار Reality Capture درون موتور آنریل انجین نهادینه گردد.

نرم افزار Capturing Reality که مخصوص ساخت مدل های اسکن شده ی سه بعدی است اکنون مدتی بعد از خرید های پیوسته ی شرکت اپیک گیمز، به این مجموعه ملحق شده.

این نرم افزار قادر است پروسه ی اسکن را بر روی هر شیء و صحنه در هر ابعاد انجام دهد و با متد های تصویری و اسکن های لیزری، خروجی هایی با دقت بی نظیر، کیفیت بی همتا و سرعت تا چند برابر دیگر رقبا ارائه دهد.

جالب است بدانید در گذشته نیز برای ساخت و اسکن محتویات گالری MegaScans مجموعه ی Quixel، از همین فناوری استفاده میشد و حالا با پیوستن کامل این مجموعه و نهادینه شدن آن با تیم Quixel در شرکت اپیک گیمز، باید شاهد بهبود و توسعه ی بیشتر آن نیز باشیم.

تیم توسعه دهنده ی این نرم افزار در شرکت اپیک گیمز، اکنون همراه با تیم آنریل انجین در جهت عمومی سازی و مقرون به صرفه شدن هر چه تمام تر این فناوری تلاش خواهند کرد و حتی از حالا قیمت خرید این نرم افزار نیز برای رفاه کاربران قدیمی و جدید کمتر شده.

برای جزئیات بیشتر به متن زیر مراجعه فرمایید:

آقای Teddy Bergsman کارگردان ارشد مجموعه ی کویکسل: ” نرم افزار Reality Capture پیشگام بازار و فناوری فتوگرامتری ” است که در گذشته جزو جدا نشدنی مجموعه ی Quixel Megascans بوده.

بسیار هیجان زده ایم تا به تیم Capturing Reality برای پیوستن به ما خوش آمدگویی کنیم و با شتاب بیشتری دیدگاه های مشترکمان را در جهت توسعه ی این فناوری گسترش دهیم.

آقای Marc Petit مدیر کل نرم افزار آنریل انجین: ” تیم Capturing Reality متشکل از خبره ترین و با تجربه ترین افراد  حوزه ی فتوگرامتری بوده ، ما بسیار مفتخریم که آنها اکنون بخشی از خانواده ی بزرگ اپیک گیمز شده اند.”

اپیک گیمز قصد گنجاندن این فناوری را درون اکوسیستم آنریل انجین دارد تا سازندگان به راحتی و در زمان بسیار کمی با بارگذاری تصاویر خود بتوانند مدل های واقع گرایانه تولید کنند.

پشتیبانی و توسعه از این نرم افزار ادامه خواهد یافت و سازندگان و حامیان زمینه های مختلف بازی های ویدیویی، فیلم سازی، جلوه های ویژه، معماری، مهندسی، ساخت و ساز و فرهنگی که از آنریل انجین استفاده نمیکنند، به توسعه و حمایت این نرم افزار ادامه خواهند داد.

در این راستا آقای Michal Jancosek از مؤسسین Reality Capture خاطر نشان کردند که هدف ما در این مجموعه، ارائه ی قوی ترین و راحت ترین راه حل برای موضوع فتوگرامتری به کاربران است تا بتوانند بدون تنش های نرم افزاری، کسب و کار خود را توسعه دهند.

همچنین به گفته ی آقای Martin Bujnak از دیگر مؤسسین این شرکت، آنها از همکاری با شرکت اپیک گیمز بسیار خرسند بوده و به اعتقاد ایشان، هم سویی این دو شرکت در مسیر فتوگرامتری میتواند بسیار در جهت پیشرفت و ارتقای این فناوری مفید واقع گردد.

هم اکنون شما میتوانید برای مشاهده این موضوع در سایت اورموشن روی کلمه منبع کلیک کنید.

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا