آموزش

نسخه ی جدید ابزار مدیریت صحنه از شرکت Pulze منتشر شد.

سرعت کاری خود را در نرم افزار 3ds Max افزایش دهید.

نسخه ی جدید پلاگین Pulze Scene Manager 2 با داشتن مزیت های نسخه های قبلی و اضافه کردن دسترسی های جدید، به هنرمندان و تیم ها راه حل های کارآمد با قابلیت شخصی سازی فراهم می سازد.

Pulze Scene Manager برای نرم افزار 3ds Max توسعه یافته و مدیریت چند صحنه درون یک فایل را ممکن می سازد. این افزونه می تواند در سکانس های انیمیشنی، مدیریت صحنه هایی که نسخه های متفاوتی دارند و فرآیند Image drafting ، برای هنرمندان حوزه ی سه بعدی بسیار کاربردی باشد.

قابلیت شخصی سازی، چیزی است که این نسخه ی افزونه را نسبت به گذشته متمایز ساخته. هنرمندان می توانند با ساخت یک رابط کاربری فردی، ابزار های انتخابی خود را با ظاهر دلخواه گرد هم آورند تا روند کاری خود را سریع تر و جذاب تر سازند.

در این نسخه شما می توانید بر روی تمامی متغیر های مهم مانند نور ها، لایه ها، آبجکت ها، تنظیمات رندر، تصاویر HDRI، خروجی ها و بسیاری دیگر از آیتم ها تسلط داشته باشید و آنها را به گونه ای که می خواهید طی انجام پروژه تعریف نمایید.

با این ابزار، اعمال فرآیند Batch Rendering روی چندین نسخه از یک صحنه بسیار راحت، به دور از پیچیدگی ها و صرف زمان صورت می پذیرد و شما می توانید به دلخواه، درون فضای کاری و یا با تعامل با افزونه ی Pulze Render Manager فایل های خود را برای رندر ارسال نمایید.

صرف جویی در صرف زمان

نتایج یک نظرسنجی که برای سنجش رضایت کاربری به عمل آمده، حاکی از آن است که با استفاده از این افزونه، هر هنرمند مشغول به کار در استودیو به طور متوسط روزی 43 دقیقه عملکرد سریع تری در پروسه ی کاری خود تجربه کرده است.

با این اوصاف استودیو ها می توانند سالانه 4 هزار یورو به ازای هر هنرمند مشغول به کار، در صرف هزینه صرفه جویی نمایند.

گزیده ای از امکانات جدید

  • مجموعه ای از 250 ویژگی جدید برای کنترل دوربین ها، منابع نوری، آبجکت ها، لایه ها و تنظیمات بسیار مهم برای پنجره ی رندرینگ. با استفاده از این ابزارها شما می توانید به صورت فردی قابلیت های مورد نیاز خود را درون رابط کاربری خود اضافه نمایید و تسلط بی نظیری روی صحنه ی کاری خود بدست آورید.
  • با به روزرسانی تعدادی Module از آبجکت ها و لایه ها، اینکه می توانید به گستره ی زیادی از قابلیت های مختلف مانند Visibility Overrides, Receive/Cast Shadows, Freeze, Reflection/Refraction و حتی بخش Transformation برای جا به جا کردن آبجکت ها تسلط داشته باشید.
  • استفاده از ابزار های Revamped sun, Dome module و Environment module در این نسخه بسیار آسان تر صورت می گیرد.
  • اضافه شدن یک مرورگر مخصوص تصاویر HDRI به شما در انتخاب بهترین ستاپ نور پردازی کمک می کند.

پوشش نرم افزاری

این افزونه در حال حاضر با نرم افزار 3ds Max سازگار است و از موتور رندرهای پرطرفدار مانند Vray، Corona، Redshift، Arnold و FStorm پشتیبانی میکند.

این پلاگین در دو نسخه ی Pro و Indie به فروش میرسد.

هم اکنون شما میتوانید برای مشاهده این موضوع در سایت اورموشن روی کلمه منبع کلیک کنید.

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

یک دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا