خبر

یک رویکرد جدید برای حذف اجسام و پشت صفحه در ویدئو

یک رویکرد جدید برای حذف اجسام و پشت صفحه در ویدئو

 

این رویکرد جدید می تواند با اشیاء مرتبط در یک مسیر هوشمند ارتباط برقرار کند. نگاهی داشته باشید به رویکرد جدیدی که به کاربران اجازه میدهد اشیاء و پشت زمینه ها را از تصاویر جدا کنند .

این روش شیء را مشخص می کند و جزئیات دیگر مرتبط با شیء را به راحتی و با دقت بالا جدا می سازد . برای مثال ، کاربران می توانند المان های پیچیده همچون سایه ها، بازتاب ها، دود و یا امواج ایجاد شده ی شیء در آب را نیز حفظ نمایند .

یک رویکرد جدید برای حذف اجسام و پشت صفحه در ویدئو
یک رویکرد جدید برای حذف اجسام و پشت صفحه در ویدئو

تیم پژوهشی و توسعه دهنده ی این فناوری اشاره کرده که اثرات مرتبط با اشیاء صحنه ( از قبیل سایه ها، بازتاب ها، دود ایجاد شده و غیره ) معمولاً با روش ها و فناوری های مشابه نادیده گرفته می شوند.

” شناسایی و جداسازی چنین آثار صحنه ای و ارتباط آن ها با اشیائی که آن ها را تولید می کنند برای پیشرفت درک بنیادی صحنه های شبیه سازی شده مهم و همچنین می تواند کمکی به تنوع دستورات کاربردی از جمله حذف، کپی یا تقویت کیفیت اشیاء در یک ویدئو باشد. ”

چکیده ی یادداشت ها به این صورت است. ” در این کار، ما گامی رو به جلو برای حل این مشکل جدید برمی داریم تا با استفاده ازآثار اشیاء مرتبط در یک ویدئو به صورت خودکار آن را حل کنیم.”

ما با در اختیار داشتن یک نسخه ی معمولی از ویدئو و به همراه یک نسخه ماسک ساده از سوژه های مورد نظر، توانستیم برای هر کدام از این سوژه ها یک نسخه Alpha Matte با جزئیات کامل و یک نسخه Omnimask که به صورت رنگی داده های المان های ذکر شده را نیز در بر می گیرد تهیه کنیم.

برای مشاهده منبع این خبر بر روی منبع کلیک کنید.

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

یک دیدگاه

  1. وجود یه تیم حرفه ای در پشت این وبلاگ کاملا مشخصه.دمتون گرم.روند نورپردازی و تنظیمات رندر صحنه ها برای من جالب بود.ممنون میشم بیشتر از روند به نتیجه رسیدن یه رندر خوب و …. پست بزارید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا