مصاحبه

مصاحبه با برندگان چالش Grand Space Opera

مصاحبه با برندگان چالش Light age Keyframe Desig :Grand Space Opera سال 2021 شرکت هنری: ArtStation

شرکت کنندگان به این همایش دعوت شده اند تا استعدادهای خود را در تصویر سازی به نمایش بگذارند. موضوع این مسابقه به تصویر کشیدن سرگذشت و رویداد های مختلف جهان در قالب یک رشته تصویر یا Keyframe می باشد.

در این مصاحبه، Ronan LE FUR (DOFRESH) ، Ayan Nag و Kévin Le Moigne در مورد چگونگی ایجاد طرح های آنها برای keyframe ها، که در نهایت به پیروزی رسیدند، بحث می کنند.

اگر شما علاقه مند به پیوستن به چالش ها و همایش های آینده هستید، این مصاحبه یک فرصت عالی برای کشف استراتژی ها و ترفند های جدید است!

در پشت پرده ی طراحی Keyframe های شما به صورت دقیق چه گذشت؟

Ronan : من میخواستم از وجود نگرش های تکراری جنگ انسان‌ها و بیگانگان در تصاویرم جلوگیری کنم. به همین دلیل دنیایی پیچیده تر را مجسم کردم که در آن، تلاش من در این بود که با ایجاد یک اتحادیه بین اعضای گونه های مختلف ، یک روش به مراتب پیچیده تر برای فتح سرزمین های دیگر و گسترش یک امپراطوری متمرکز را تصور کنم.

Ayan : در این عصر رونق و شکوفایی بشر توانسته است که با انواع اشکال و موجودات زنده ی شناخته شده، در سراسر جهان و فراتر از آن ارتباط برقرار کند! بعضی دوستانه ، بعضی دیگر خیلی نه! ما دروازه های اتصال و انتقال دهنده ی (Warp Gate) و دروازه های چند بعدی در هر گوشه از این جهان و در ابعاد دیگر آن ساخته ایم.

این دروازه ها، راهیابی و گذر از مسیر های دشوار را آسان می‌کند و سرعت فراهم ساختن عناصر جايگزين را افزایش می‌دهد. ما از این دروازه ها به عنوان ابزار هایی برای پیمودن مسافت های طولانی ، حمل و نقل کالا بین سیارات و ابعاد مختلف و غیره استفاده می کنیم.

در روزهای اخیر ، برخی گزارش ها از مشاهده ی ناهنجاری های ناشناخته ای خبر می‌دهند. ما نیز در حال اعزام تیم های تخصصی ترمیم برای ارزیابی و رفع اوضاع فعلی هستیم. ما چنین سفری را به سیاره ی CU-81A دنبال می کنیم. سیاره ای دور در حاشیه ی Cygnus A

مصاحبه با برندگان چالش
مصاحبه با برندگان چالش

Kevin : من فکر می کنم سرانجام، همان داستانی شد که در آن یک انسان عادی، بدون اینکه به چیزی آسیب بزند، باز هم در وضعیت عجیب و پیچیده ای قرار می گیرد.

من این کار را به طور کامل و ساده پیش بردم، چرا که فکر می کنم که همان چهار تصویر، به خودی خود گویای همه چیز هستند و من هم به طور واقعی دوست ندارم که توضیحات اضافه ای را در کنار آنها ارائه دهم!

استراتژی شما برای تکمیل و ارسال به موقع پروژه ی خود چه بود؟

Ronan : من سعی کردم برنامه ای را تنظیم کنم و به آن پایبند باشم. و همچنین سعی کردم برای هر روزی که صرف این چالش می شود، اهداف و مأموریت های مشخصی داشته باشم.

از آنجایی که این کار در اوقات فراغت من ساخته شده بود و من بسیار شلوغ بودم ، نمی توانستم در تلاش برای انجام درست آن کوتاهی کنم.

 Ayan : من سعی کردم که از همان ابتدای کار، همه ی طرح ها و ترکیب ها را در یکدیگر نگهدارم. من به طور کلی با طرح های رنگی شروع می کنم ، طوری که بیشتر اوقات وقتی من با طرح های جامع و مفصل خود کار  می کنم ، در همان زمان بسیار کم، خیلی بیشتر از حد انتظار طرح های من به طرح نهایی نزدیک اند.

من با فریم چهارم تا حدودی دچار مشکل شدم اما به هر شکلی توانستم از آن عبور کنم. با پشت سر گذاشتن این مشکل، من فقط مجبور شدم شکل ها را اصلاح کرده و زودتر آن طرح های جامع و مفصل را به اتمام برسانم.

Kevin : در طرح ایده ی اصلی و جلوگیری کردن از منحرف شدن آن. من همیشه سعی می کردم ترکیب ها را در میانه ی راه تغییر دهم. اما در اواخر کار تصمیم گرفتم که متفاوت بودن لزومی به معنای بهتر بودن نیست!

اکنون، سعی می کنم از همان ایده ای که در سر دارم استفاده کنم و اگر در میانه ی راه ایده ی دیگری پیدا کردم که متناسب با پروژه ی فعلی نبود ، آن را برای نقاشی بعدی نگه دارم.

مصاحبه با برندگان چالش
مصاحبه با برندگان چالش

کدام قسمت از کار در طول چالش برای شما از هیجان بیشتری برخوردار بود؟

Ronan : هنگام پیوستن به چالش، چند مورد تصویر مختصر در ذهنم داشتم. لذت بردن از شکل گرفتن آنها به صورت گام به گام، برای من بسیار لذت بخش بود.

Ayan : من همیشه مضامین اپرای فضایی را دوست داشتم و از طرفداران پروپاقرص هنرمندانی مانند جان هریس بودم! همچنین همیشه عاشق افزودن کره به نقاشی هایم بودم!

بنابراین همه چیز برای من فوق العاده سرگرم کننده بود! کاوش و ماجراجویی هم در مراحل اولیه و هم در مراحل بعدی و  همچنین نقاشی های جوی و سحابی برای من بسیار ارزشمند و هیجان انگیز بود!

مصاحبه با برندگان چالش
مصاحبه با برندگان چالش

برای شرکت کنندگان آینده ی این چالش چه توصیه هایی دارید؟

Ronan : اگر دیدید رویکردها و استراتژی های شما کار را پیش نمی برند، نترسید! تغییرشان دهید. صرف کردن بیش از حد وقت روی کاری که پایان خوب و خوشی نخواهد داشت به طور کامل بی فایده است.

بهترین کار این است که کار را از ابتدا، با ایده های تازه تر از سر بگیرید.

Ayan :مجموعه ای جامع از رفرنس های مختلف را خیلی زود جمع آوری کرده تا در ادامه ی راه با وقفه ها یا موانع کمتری روبرو شوید!

Kevin :فقط تمام سعی تان را بر این بگذارید تا پروژه تان به اتمام برسد. به نمایش گذاشتن یک پروژه ی تکمیل شده بسیار هیجان انگیز است!

مصاحبه با برندگان چالش
مصاحبه با برندگان چالش
مصاحبه با برندگان چالش
مصاحبه با برندگان چالش

عکس های 1 و 4 : رتبه ی اول چالش Ronan LE FUR (DOFRESH)

عکس های 2 . 5 : رتبه ی دوم چالش  Ayan Nag

عکس های 3 و 6 : رتبه ی سوم چالش Kevin Le Moigne

برای مشاهده منبع این خبر بر روی منبع کلیک کنید.

نمایش بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا