خبر

نسخه ی جدید نرم افزار 3DCoat منتشر شد

نسخه ی جدید نرم افزار 3DCoat منتشر شد

 

در طی بروزرسانی مورد انتظار  3DCoat 2021 نرم افزار پیکر تراشی دیجیتالی ، یک نسخه ی رایگان از این نرم افزار با رویکردی متفاوت معرفی و منتشر شد.

بعد از مدت ها انتظار، در رویداد جدید شرکت Pilgway با معرفی بروزرسانی جدید نرم افزار 3DCoat ، نسخه ی رایگانی نیز از این نرم افزار با نام 3DCoatTextura معرفی شد. این نرم افزار طبق گفته ی توسعه دهندگان، تنها محدود بر حوزه ی تکسچرینگ خواهد بود.

در نسخه ی جدید نرم افزار 3DCoat به همراه قابلیت های شخصی سازی شده در بخش Brush، شما با ارتقاء Brush Engine ، عملکرد سریع تر، هوشمند تر و دقیق تری از براش ها را تجربه خواهید کرد. همچنین در این نسخه رابط کاربری جدیدی طراحی شده و می توانید آن را با سلیقه ی خود شخصی سازی کنید و فضا های کاری جدیدی بوجود آورید.

یکی از بخش های عذاب آور روند تولید، فرایند Retopology است. در نسخه ی 2021 3DCoat با ابزار های هوشمند جدید، این فرآیند به سادگی انجام می شود و شما می توانید با استفاده از عملیات های خودکار و یا وارد کردن مدل رفرنس، بسیار سریع تر و ساده تر به نتیجه ی دلخواه خود برسید.

این نسخه امکانات دیگری، نظیر ابزار های جدید بخش Curves، توانایی لایه بندی در روند پیکر تراشی و ایجاد Bump Map از تصاویر را، به همراه یک مجموعه ی تشکیل شده از 2500 متریال هوشمند و PBR در اختیار کاربران قرار می دهد.

برای مشاهده ی منبع این آموزش بر روی منبع کلیک کنید.

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا