خبر

نرم افزار Speed Tree توسط Unity خریداری شد.

نرم افزار SpeedTree توسط Unity خریداری شد.

 

شرکت سازنده ی موتور بازی سازی قدرتمند Unity، استودیوی IDV توسعه دهنده ی نرم افزار Speed Tree را تصاحب کرد.

نرم افزار Speed Tree یکی از قدرتمند ترین ابزار ها برای ساخت پوشش گیاهی و منظره های طبیعی در حوزه های بازی سازی، شبیه سازی معماری و جلوه های ویژه است. شرکت Unity با تصاحب این نرم افزار اعلام کرد هدف آنها از این سرمایه گذاری، فراهم کردن فضاهای کاری بیشتر، سریع تر و بهتر برای ایجاد محیط های طبیعی می باشد و در آینده شاهد توسعه و پیشرفت بیشتر نرم افزار خواهیم بود.

 

شبیه سازی درختان و پوشش گیاهی به صورت دستی می تواند تا ماه ها زمان برده و پروسه ای عذاب آور باشد. اما این نرم افزار این امکان را به کاربران می دهد تا به صورت رویه ای مناظر خود را شبیه سازی کنند. از این نرم افزار در ساخت بازی های ویدیویی بزرگی همچون Horizon Zero Dawn، Ghost Of Tsushima و The Witcher 3، Call Of Duty Warzone و حتی Assassin’s creed استفاده شده است!

 

آقای کریس کینگ از مؤسسین شرکت IDV: ما با تلاش، همکاری و تعامل با هنرمندان و متخصصین حوزه ی شبیه سازی در دنیا، نرم افزار Speed Tree را تا جایی توسعه دادیم که به یک ابزار حرفه ای برای استفاده در صنعت دیجیتالی تبدیل شود. این همکاری باعث شد تا ما متوجه ی مشکلات هنرمندان در این  مسیر شویم و بتوانیم ابزاری توسعه دهیم که به بهترین صورت نیاز های صنعت های دیجتال را بر طرف سازد. امروز ما خوشحالیم که به تیم قدرتمند Unity می پیوندیم و قصد داریم به توسعه ی این نرم افزار بیشتر از قبل ادامه بدیم و ابزار های جدیدی را در حوزه ی شبیه سازی Real-Time در دسترس هنرمندان قرار دهیم.

 

بعد از انتشار اولین بروزرسانی که قرار شده نرم افزار Speed Tree به صورت تعاملی با موتور بازی سازی Unity در ارتباط باشد. که یک امتیاز مثبت برای این موتور بازی سازی در مقابل غول بزرگ صنعت دیجیتال Unreal Engine خواهد بود.

 

برای مشاهده منبع این آموزش بر روی منبع کلیک کنید.

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا