خبر

خبر خوش شرکت سونی برای دارندگان کامپیوتر های شخصی

خبر خوش شرکت سونی برای دارندگان کامپیوتر های شخصی

 

طبق گزارشات جدید، شرکت سونی استودیو Nixxes را به تازگی خریداری کرده است.

تخصص این استودیوی  هلندی، پورت و توسعه ی بازی های ویدیویی موجود ، برای پلتفرم های دیگر است و این همکاری جدید به این دلیل است که در آینده ی نزدیک می توانیم شاهد عنوان های بیشتری از بازی های انحصاری کنسول پلی استیشن بر روی کامپیوتر ها باشیم.

 

اما این پایان ماجرا نیست; طبق اعلام رسمی آقای جیم رایان مدیر اجرایی شرکت سونی، این شرکت از عملکرد بازی های ارائه شده بر روی ویندوز، مانند Horizon Zero Dawn، Days Gone و Death Stranding رضایت دارد و با همکاری Nixxes Studio، قصد دارد این مسیر را آسان تر کند و عنوان های  بیشتری را روی این پلتفرم ارائه دهد.

 

اما ، این سیاست های انجام شده در مقابل گسترش مخاطبان، باعث خشم دسته ای از طرفداران کنسول های پلی استیشن شده و آنها از امکان تجربه ی عنوان های انحصاری شان توسط انسان های دیگر خوشحال نیستند و باور دارند شرکت سونی با سیاست های اخیر خود به طرفدارانش توهین کرده است.

 

این در حالی است که اخیراً کنسول های نسل جدید xbox، در آمریکا فروش بسیار خوبی را تجربه می کنند و مایکروسافت توانسته است بعد سال ها در خود بازار ژاپن نیز به فروش قابل قبولی برسد. نکته ی مهم در صنعت بازی های ویدیویی که باید بدانیم آن است که فروش کنسول ها تنها بخش بسیار کوچکی از سود شرکت ها را به خود اختصاص می دهند و به نظر می رسد شرکت سونی با گسترش خدمات خود روی پلتفرم های دیگر قصد دارد بالاخره انحصار طلبی را کنار گذاشته و دوره ی جدیدی را آغاز کند که بدون شک به سود تمام صنعت بازی های ویدیویی خواهد بود.

برای مشاهده منبع این آموزش بر روی منبع کلیک کنید.

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا