خبر

درآمد ۱۰۰ میلیون دلاری Riot Games از بازی های موبایلی

درآمد ۱۰۰ میلیون دلاری Riot Games از بازی های موبایلی

 

عنوان League of Legends: Wild Rift بیش از ۶۵ میلیون دلار به صورت جهانی درآمد کسب کرده است .

 

عناوین موبایلی کمپانی Riot Games بیش از ۱۰۰ میلیون دلار تاکنون درآمدزایی کرده‌اند. طبق اعلام کمپانی Sensor Tower، این درآمدزایی از طریق کمک بازی‌های موبایلی همچون League of Legends: Wild Rift و Teamfight Tactics و Legends of Runeterra از فروشگاه‌های Google Play و App Store به دست آمده است .

 

بازی League of Legends به صورت جهانی مبلغی معادل ۶۴.۷ میلیون دلار ( نزدیک ۶۰٪ از درآمد عناوین موبایلی)  این کمپانی را کسب کرده است . فروشگاه Google Play نیز منبع اصلی درآمد کمپانی ذکر شده است . (59.4 درصد از کاربرانی که از طریق فروشگاه Google Play این بازی را تهیه کرده باشند یعنی از خدمات پولی درون برنامه ای استفاده کرده اند، در صورتی که این رقم در فروشگاه Apple چیزی در حدود 40.6 درصد است.)

در رابطه با بحث جغرافیایی، ایالات متحده آمریکا ۲۶٪ از هزینه ی کل مصرف شده توسط گیمرها را به خود اختصاص می دهد ، در حالی که کره ی جنوبی ۲۲٪ را سهیم می باشد. در برنامه‌های آینده در خصوص عناوین موبایلی ، کمپانی Riot قصد دارد عنوان League of Legends: Wild Rift را در چین و بازی Valorant را روی دستگاه‌های گوشی همراه هوشمند عرضه کند .

 

برای مشاهده منبع این آموزش بر روی منبع کلیک کنید.

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا