خبر

ظاهراً شبکه ی Netflix در حال کار روی سریال Dishonored است

ظاهراً شبکه ی Netflix در حال کار روی سریال Dishonored است

 

پس از موفقیت سریال The Witcher، ممکن است پروژه ی بعدی Netflix هم از یک بازی ویدیویی باشد.

بر اساس شایعه ی جدیدی از وبسایت Giant Freakin Robot ، Netflix بر روی پروژه ای برگرفته از یک بازی ویدیویی محبوب به نام” Dishonored ” کار می‌کند. عنوان Dishonored یک سری محبوب در دنیای بازی‌های ویدیویی است که در ژانر ماجراجویی و اکشن توسط استودیوی Arkane توسعه یافته و توسط Bethesda Softworks منتشر شده است. سری Dishonored در سال ۲۰۱۲ معرفی و دنباله ی آن با نام Dishonored 2 در سال ۲۰۱۶ وارد بازار شد.

منبعی که درباره ی این پروژه اطلاعات فوق را منتشر کرده است ۱۰۰٪ قابل اطمینان نیست زیرا هیچ شواهد قانع کننده ای ارائه نکرده است، اما وبسایت Giant Freaking Robot ادعا می کند که منبع داخلی آنها ” قابل اعتماد و اثبات شده ” است . تلاش زیاد Netflix در جهت تصرف مالکیت حقوق بازی‌های ویدیویی می تواند نشانه ی این باشد که مجموعه ی تلویزیونی Dishonored نیز در حال تولید است .

طبق گزارشات نویسنده ی فیلمنامه ی پروژه ی مذکور Gennifer Hutchinson ، برنده ی جایزه ی بهترین نویسنده ی سال در جشنواره ی Emmy است که همچنین قبل از این بر روی آثاری چون Breaking Bad و Better Call Saul، کار کرده است. لیست بازیگران در سریال Dishonored، جان اسلاتری، کلوئی گریس مورتز، برد دوریف ، سوزان ساراندون و لنا هیدی است. مورتز و هیدی قبل از این روی سری Dishonored کار کرده بودند و به ترتیب صدای خود را به امیلی کالدوین و کالستا کرنو اختصاص داده بودند .

 

برای مشاهده منبع این خبر بر روی منبع کلیک کنید.

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا