خبر

تعداد گیمرهای بازی Control به ۱۰ میلیون نفر در سراسر جهان رسید

تعداد گیمرهای بازی Control به ۱۰ میلیون نفر در سراسر جهان رسید

 

درآمد استودیوی Remedy با افزایش ۳.۳ درصدی به ۱۷.۵ میلیون یورو رسید . ( بازی Control )

 

استودیوی Remedy نتایج مالی خود را برای نیمه ی اول سال ۲۰۲۱ به اشتراک گذاشت. آخرین آمارها نشان می دهد که درآمد آنها ۳.۳٪ افزایش یافته است و در آخرین دوره به ۱۷.۵ میلیون یورو رسیده است .

 

Tero Virtala مدیر عامل استودیوی Remedy بیان کرد که درآمد حق امتیاز Control در سه ماهه ی دوم سال ۲۰۲۱ نسبت به نیمه ی دوم ۲۰۲۰ کمی بیشتر بود ( این شرکت نسخه ی نهایی بازی Control را برای کنسول‌های PS5 و Xbox Series X | S در ماه فوریه منتشر کرده بود) وی تأکید کرد که عنوان Control از زمان عرضه در آگوست ۲۰۱۹ تاکنون توسط ۱۰ میلیون گیمر در سراسر جهان تجربه شده است.

 

این گزارش همچنین اشاره می کند که مانده ی نقدینگی شرکت Remedy تا پایان سه ماهه ی دوم سال ۲۰۲۰ مقدار ۶۰.۶ میلیون یورو بوده است. این نقدینگی به اجرای استراتژی ها و برنامه های بلند مدت این شرکت سرعت می‌ دهد.

برای آن دسته از شما کاربران که در ماه ژوئن اخبار را از دست داده اید، باید بدانید استودیوی Remedy یک قرارداد مشترک با شرکت 505 Games امضاء کرده است تا یک نسخه ی Spin Off چند نفره به نام Condor و همچنین نسخه ی دیگری از عنوان Control را با بودجه ی بیشتر توسعه دهد. علاوه بر این آنها دو پروژه ی در حال توسعه با کمپانی Epic Games در ادامه ی کار دارند.

 

برای مشاهده منبع این خبر بر روی منبع کلیک کنید.

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا