آموزش نصب کرونا ۳.۲

آموزش نصب کرونا ۳.۲

در این فیلم آموزشی، میلاد کمباری  مدرس پک آموزش کرونا به نحوه نصب کرونا ۳.۲ می پردازد. با دیدن مراحل آموزشی به سادگی می توانید کرونا رو نصب کنید.

 

 

موتور رندر کرونا چیست؟

کرونا یک موتور جدید رندرینگ است که از سال ۲۰۰۹ فعالیت خود را آغاز کرده است. موتور رندر کرونا با سرعت چشم گیری در حال پیشرفت است. پک آموزش کرونا در زمستان ۹۵ به عنوان اولین پک آموزش کرونا در ایران منتشر شد.

موتور رندر کرونا  corona render  فعلا برای نرم افزار ۳ds max , Cinema 4D ارائه می شود و به صورت کامل امکانات و قابلیت های این نرم افزار را پشتیبانی می کند . تا به امروز ( تا این لحظه) نسخه ۳.۲ اخرین نسخه در دسترس کرونا میباشد و  آپدیت آموزش کرونا ۳ هم با اخرین نسخه کرونا آموزش داده شده است.

 

برتری پک آموزش کرونا نسبت به محصولات مشابه چیست؟

میلاد کمباری بنیانگذار اولین و بزرگترین آکادمی موتور رندر کرونا در ایران می باشد و پکیج آموزش کرونا تنها پکیج آموزشی است که به دلیل استقبال و پیشرفت روز به روز بی نظیر هنرجویان و  با توجه به ویژگی های هر ورژن جدید کرونا در حال آپدیت و به روز رسانی است. آپدیت ها وجه تمایز اصلی پک کرونا با سایر پک هاست چرا که کرونا با سرعت بسیاری در حال پیشرفت است و هنرآموزان برای پیشرفت نیازمند تطبیق سریع خود با امکانات و قابلیت های جدید کرونا هستند. همچنین کیفیت بالای آثار هنرآموزان پک کرونا و انتشار آثار هنرآموزان در سایت های مختلف خارجی و همچنین گالری سایت کرونا Corona render ، این پک را از پک های مشابه متمایز کرده است.

 

فیسبوک توییتر گوگل + لینکداین تلگرام واتس اپ کلوب