ساخت جزییات سطوح سخت به آسانی

ساخت جزییات سطوح سخت به آسانی

هارد سرفیس مدلینگ یکی از تکنیک های مناسب برای مدلینگ احجامی مانند ماشین و اسلحه و ابزار و لباس هاس جنگی و معماری میباشد . در این آموزش به ساخت جزییات سطوح سخت به آسانی پرداخته شده است. برای یک مدلر این یک تخصص است که بتونه سطوح سخت رو مدل کنه . اگر شما متخصص معماری هستید بنابراین باید مدل سازی های بیشماری از نوع ارگانیک و سطوح سخت انجام بدین . هم چنین تکنیک هارد سرفیس مدلینگ بسیار مناسب برای مدلینگ های کانسپت ارت در حوزه علمی- تخیلی فیلم ها و گیم و صنعت رباتیک و پررینت سه بعدی .

اغلب اوقات ، مدل سازی سطح سخت نقطه مقابل مدل سازی ارگانیک است ، که مدل سازی کاراکتر ها است. این بدان معنا نیست که مدل سازان سطح سخت هرگز شخصیت ها را خلق نمی کنند. این تنها بدان معنی است که مدل سازان سطح سخت معمولاً اشیاء ساخته شده از انسان ،  یا مکانیکی را به صورت سه بعدی ایجاد می کنند.

به عنوان مثال ، یک جریان گدازه جامد یا یک مجسمه سنگی انسان به عنوان سطوح ارگانیک مشخص می شود. از طرف دیگر ، یک تنه درخت مرده یا یک شخصیت کاملاً زره پوش مانند سطوح سخت خواهد بود. علاوه بر این ، بعضی از طرح های شیء به هر دو تخصص نیاز دارند که به طور کامل انجام شود. در کلیسای جامع تلفیقی از اشکال گیاهی و انسانی و همچنین جزئیات سخت حک شده از جزئیات حک شده در کلیسای جامع وجود دارد.

 آنچه که در واقع یک مدل سطح سخت را تعیین می کند نوع شکلی است که آن را نشان می دهد و هدف آن برای حرکت و جزئیات است. مدل سازان سطح سخت اشکالاتی را ایجاد می کنند که بیشتر دارای لبه های سخت هستند ، از موادی که جامد و غیر ذره ای خواهند بود. به همین دلیل است که استفاده از اصطلاح عمومی “ساخته شده توسط انسان” روشی ساده برای مراجعه به آنچه معمولاً به عنوان سطوح سخت شناخته می شود ، است.

 

 

فیسبوک توییتر گوگل + لینکداین تلگرام واتس اپ کلوب

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *