مصاحبه با Miksa Tomek از لهستان

Miksa Tomek از لهستان

مصاحبه با Miksa Tomek از لهستان تامک صاحب یک استادیو به نام مرکز شهراست و یک تری دی ارتیست بسیار با استعداد است . اون در کارهای گرافیکی که تا بحال انجام داده یک استایل خاص دراماتیک مخصوص به خودش داشته . تامک مارو هم تشویق میکنه که شجاع و باهوش باشیم چون به نظرش کار تری دی پر از احساسات است .

مصاحبه

مصاحبه:

⭕️میتونی مسیرحرفه ای خودتو تو چند کلمه برای ما خلاصه کنی ؟ و کی شروع کردی به یادگیری این کار و چطور درگیرش شدی ؟

به طور حرفه ای کارم از سال ۲۰۰۷ شروع کردم از زمانی که به یک تیم تری دی معماری برای انجام کارهای تمرینی معماری پیوستم . سپس یک مدتی به صورت فریلنسر کار کردم و درنهایت در سال ۲۰۱۰ به کمپانی میر پیوستم و این یک تجربه بی نظیر برای حرفه من بود. و بعد از مدتی استادیو خودم به نام مرکز شهر افتتاح کردم .

⭕️هنر تری دی یک کارفقط  برای تو یا چیزی بیشتر از اون ؟ لطفا به ما بیشتر راجب حست نسبت به هنر تری دی بگو ؟

من فکر میکنم شخص بسیار خوش شانسی هستم بخاطر اینکه به کاری که میکنم علاقه دارم و مایع شور واشتیاق منه ونمیتونم تصور کنم که هیچ کاری رو به جای اون انجام بدم .  قطعا لحظاتی وجود دارد که  میخوای دور بمونی از میزت و بهت فشار میاد که یک پروژه رو در یک تایمی ببندی …..خوشبختانه لحظاتی هم وجود داره که نوعی از احساس سرخوشی داری زمانی که خودت میدونی …چیزی که تو میبینی و  خلق کردی و ساختی یک چیز خاص و بکر است. من سعی کردم همه احساسمو بگم .

⭕️برای کارات تا حالا جایزه بردی و یا هرچیزی که توی فروم پیج های کمپانی ها کارت متمایز از بقیه بکنه ؟

برخی از پروژه های من هم جایزه گرفته و هم مورد توجه بقیه بوده مثل سال ۲۰۱۴ در سایت ۳dtotal جایزه گرفتم و ۱۱ بار  کارام انتشار داده شده و در سایت vwart هم که خوب مشخص بردم جایزرو

⭕️ کدوم برنامه ها و یا  اهداف میتونه آینده بهتری رو رقم بزنه ؟

برنامه من اینکه کارم کمتر کنم و وقت بیشتری رو برای خانواده و دوستام بزارم من فکر میکنم راه صحیح ایجاد تعادل بین همه چیز است . غیر از اینه ؟

⭕️لطفا برای اعضامون و کسایی که دوست دارن عضوی از سایت vwart یک نکته و مشاوره در رابطه  با اینکه چجوری میتونن برای کارهای شخصیشون الهام بگیرن بگو ؟

نصیحت من اینکه وقتی چیزی خلق میکنین شجاعانه و با دیدی باز این کارو بکنین .چشمات تعلیم بده . ترکیب کردن. مهارت نورپردازی همراه دوربین . همه اینا کنار هم میتونه خیلی زیاد به کار تری دی و پست پروداکتتون کمک بکنه . کار ما راجب احساساتمون صحبت میکنه نه ابزار .

[Best_Wordpress_Gallery id=”21″ gal_title=”miksa”]

فیسبوک توییتر گوگل + لینکداین تلگرام واتس اپ کلوب

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *