آموزش کمپانی ITOO SOFTWARE – قسمت اول

جدیدترین آموزش کمپانی ITOO SOFTWARE

در این مقاله به جدید ترین آموزش کمپانی ITOO SOFTWARE  می پردازیم. کمپانی ITOO دارای محصولات متفاوتی می باشد. این محصولات نام آشنا عبارتند از :

FOREST PACK

فارست یک پلاگین نام آشنا برای scatter  کردن در تری دی مکس می باشد. این پلاگین سطح وسیعی از آبجکت ها روی سطح توزیع می کند. درختان، گیاهان، پوشش زمین، مصالح و سنگ و … با استفاده از این پلاگین توزیع می شود. الگوریتم این پلاگین بدین صورت است تا فشار کمتری به سیستم برای رندرگیری وارد شود.

RAILCLONE

RAILCLONE یکی از پارامترهای آشنا برای مدلسازان در تری دی مکس می باشد. از nodebase به منظور تغییر شکل و تبدیل و برش و bevel و توزیع و … استفاده کنید و طرح بیشماری با جزئیات زیاد رو بوجود آورید.

The3dGarden

The3dGarden یک مجموعه ای از مدل درخت های با کیفیت بالای شاخ و برگ است و فقط از طریق نرم افزار iToo قابل دسترسی می باشد. بعد از نصب این نرم افزار و استفاده از کتابخانه فارست می توانید درخت های این مجموعه را با موتور رندر کرونا و وی ری استفاده کنید.

Freeplugins

پلاگین های ذکر شده در زیر برای استفاده کاملاً رایگان در دسترس است. آنها هرگز منقضی نمی شوند و با کلیه نسخه های ۳ds Max از ۹ تا آخرین نسخه سازگار هستند. برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد هر افزونه ، از جمله مستندات و نکات مربوط به استفاده ، ادامه مطلب را مطالعه کنید.

Glue Utility ، SplineOffset ، Clone Modifier ،Color Edge

اموزش ساخت و اسکتر و اماده کردن برای رندر گل رز با استفاده از پلاگین های itoo software و railclone در تری دی مکس

فیسبوک توییتر گوگل + لینکداین تلگرام واتس اپ کلوب

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *