حل مشکل بی کیفیت بودن ماشین ها در لومیون

حل مشکل بی کیفیت بودن ماشین ها در لومیون

در این آموزش رایگان، میلاد کمباری یه بررسی حل مشکل بی کیفیت بودن ماشین ها در لومیون می پردازد. همانطور که میدانید خودرو های موجود در نرم افزار لومیون ۹ از کیفیت قابل قبولی برخوردار نیستند، در این آموزش به شما نحوه استفاده از مدلهای ماشین های با کیفیت موجود و حل این مشکل در لومیون می پردازیم.

لومیون ۹ چیست؟

لومیون ۹ جدید ترین ورژن از این نرم افزار میباشد. لومیون نرم افزار قدرمتندی است که برای شبیه سازی فضاهای داخلی و خارجی پروژه های معماری استفاده می شود.

لومیون برای رندر صحنه های تک فریم و ساخت انیمشین در زمان کوتاه قابلیت بالایی  دارد، مدلسازی خود را در یکی از نرم افزارها انجام داده و به سرعت در لومیون ( Lumion ) رندر بگیرید. رویکرد این نرم افزار درجهت افزایش کیفیت زمان رندر و کم شدن زمان رندر می باشد.

برتری لومیون ۹ چیست؟

Living environments, Beautiful spaces, Rendered in seconds

این زیباترین تفسیری است که میتوان برای لومیون ۹ نوشت.
و حالا میتوان گفت این لومیون ۹ است که همیشه تعریف میکند رندر چه باید بشود ، برای لومیون کافیست کاربر لب تر کنید مابقی مسیری را خودش به نحو احسن میرود،

در زمان کار با لومیون ۹ چیزی بنام استرس معنا ندارد، ترس از بین رفتن فایل معنا ندارد،بزرگترین مشکل لومیون زمان رندر کوتاه اوست به کاربر حتی اجازه نفس کشیدن و استارت هم نمیدهد این تمام چیزیست که ما از یک نرم افزار رندرینگ میخواهیم.

و حالا باید حتی به پیچیده ترین و بزرگترین پروژه ها هم اول یک لبخند زد و بعد سلام گفت حالا به انیمیشن باید سلام گفت، لومیون ۹ غیر ممکن های دنیای انیمیشن معماری را ممکن کرد ، فقط بگویید چه میخواهید …..

فیسبوک توییتر گوگل + لینکداین تلگرام واتس اپ کلوب

1 دیدگاه در “حل مشکل بی کیفیت بودن ماشین ها در لومیون

سلام من لومیون ۹ رو نصب کردم و مراحل کرک رو هم درست اجرا کردم اما وقتی مدل رو ایمپورت میکنم دیگه نمیتونم حرکت کنم

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *