مدیریت صحنه های سنگین در لومیون ۹

مدیریت صحنه های سنگین در لومیون ۹

میلاد کمباری در این فیلم به آموزش نحوه مدیریت صحنه های سنگین در لومیون ۹ مورد بررسی قرار می گیرد. برای مدیریت بهتر  است تمام ابجکت های مدل شده رو یکباره در صحنه های سنگین وارد لومیون نکنیم. با دسته بندی و لایه بندی  هر کدام از دسته قسمت های پروژه آنرا جدا سیو میکنیم. در لومیون قسمت های سیو شده را وارد میکنیم. با تکنیک ارائه شده در فیلم به راحتی می توان لایه های وارد شده را بر هم منطبق نمود.

لومیون ۹ چیست؟

لومیون ۹ جدید ترین ورژن از این نرم افزار میباشد. لومیون نرم افزار قدرمتندی است که برای شبیه سازی فضاهای داخلی و خارجی پروژه های معماری استفاده می شود.

لومیون برای رندر صحنه های تک فریم و ساخت انیمشین در زمان کوتاه قابلیت بالایی  دارد، مدلسازی خود را در یکی از نرم افزارها انجام داده و به سرعت در لومیون ( Lumion ) رندر بگیرید. رویکرد این نرم افزار درجهت افزایش کیفیت زمان رندر و کم شدن زمان رندر می باشد.

 

برتری لومیون ۹ چیست؟

Living environments, Beautiful spaces, Rendered in seconds

این زیباترین تفسیری است که میتوان برای لومیون ۹ نوشت.
و حالا میتوان گفت این لومیون ۹ است که همیشه تعریف میکند رندر چه باید بشود ، برای لومیون کافیست کاربر لب تر کنید مابقی مسیری را خودش به نحو احسن میرود،

در زمان کار با لومیون ۹ چیزی بنام استرس معنا ندارد، ترس از بین رفتن فایل معنا ندارد،بزرگترین مشکل لومیون زمان رندر کوتاه اوست به کاربر حتی اجازه نفس کشیدن و استارت هم نمیدهد این تمام چیزیست که ما از یک نرم افزار رندرینگ میخواهیم.

و حالا باید حتی به پیچیده ترین و بزرگترین پروژه ها هم اول یک لبخند زد و بعد سلام گفت حالا به انیمیشن باید سلام گفت، لومیون ۹ غیر ممکن های دنیای انیمیشن معماری را ممکن کرد ، فقط بگویید چه میخواهید …..

 

فیسبوک توییتر گوگل + لینکداین تلگرام واتس اپ کلوب