آموزش تکسچر گذاری بر روی تیشرت با Marvelous Designer

آموزش تکسچر گذاری بر روی تیشرت با Marvelous Designer

این فیلم یک آموزش رایگان است که توسط بردیا ملک مدرس پک آموزش مارولوس دیزاینر ارائه شده و به آموزش تکسچر گذاری بر روی تیشرت با Marvelous Designer می پردازد. با استفاده از این آموزش می توانید رنگ های مختلفی برای لباس ایجاد نمایید و تکسچر مورد نظر خود را  بر روی لباس حرکت داده و چرخش داده و بزرگتر و یا کوچکتر نمایید.

زمینه های کاربرد مارولوس دیزاینر چیست؟

مارولوس نرم  افزاری مناسب برای انواع زمینه  های هنری مرتبط با محصولات حوزه پوشاک برای الگوسازی مجازی لباس و پارچه است بدون اینکه نیاز به استفاده از نرم افزارهای برداری باشد و با کمک آن می توان الگو و طرح های انواع محصولات پارچه ای را خلق کرده و رندر نمود. این نرم ­افزار ابزاری است برای کمک به هنرمندانی که در حوزه CG فعالیت می کنند و می تواند در خلق تمامی محصولات گرافیکی که با کامپیوتر و ابزارهای الکترونیک تولید می ­شود کارآمد باشد. مارولوس می تواند برای زمانی که نمایش جزئیات و کیفیت پوشاک اهمیت بالایی دارد مورداستفاده قرار گیرد مانند حوزه انیمیشن، مبلمان و دکوراسیون داخلی، بازی­سازی و فیلمسازی.

از ویژگی نرم افزار مارولوس دیزاینر می توان به موارد زیر اشاره نمود:

۱- سهولت استفاده و سرعت بالای مدلسازی و صرفه جویی قابل توجه در زمان.

۲- هماهنگ سازی الگو و دراپینگ سه بعدی به صورت پویا به این معنا که هر گونه ویرایش در الگو در لحظه بر روی مدل پیش نمایش سه بعدی اعمال می گردد.

۳- پشتیبانی از خواص فیزیکی پارچه ها از جمله چگالی و ضخامت، سفتی و نرمی، قابلیت برش و کشسانی و میزان آبرفت در طراحی لباس.

۴- شبیه سازی سریع و دقیق دراپه ها و حالت ریزش پارچه و…

 

شما رو به دیدن این فیلم آموزشی دعوت می کنیم.

 

فیسبوک توییتر گوگل + لینکداین تلگرام واتس اپ کلوب