مدلسازی Royal Arena در اسکچاپ

مدلسازی Royal Arena در اسکچاپ

این فیلم یک آموزش رایگان است که توسط اشکان درویش ارائه شده و به مدلسازی پروژه Royal Arena در نرم افزار اسکچاپ پرداخته می شود. Royal Arena یک مجموعه سرپوشیده چند منظوره است و در دانمارک واقع شده است و در این فیلم اموزشی به مدلسازی آن پرداخته می شود.
اسکچاپ یه برنامه مدلسازی سه بعدی است و برای طیف گسترده ای از کاربران مانند معمارن، طراحان داخلی، معمارن منظر، مهندس نقشه بردار و مهندسان عمران و مکانیک و … طراحی شده است. این برنامه کتابخانه آنلاین از مدل های رایگان مانند پنجرهT در ، اتومبیل و … دارد. اسکچاپ یکی از شناخته شده ترین و  از مهم ترین نرم افزارهای روز دنیاست. سادگی و سرعت بالای آن سبب شده تا در بین کاربران محبوب باشد. با یادگیری ابزارهای مختلف اسکچاپ می توانید سرعت عمل و مهارت خود را در زمان کوتاهی بالا ببرید.
مدلسازی در این اموزش به این صورت است که پلان پروژه را وارد اسکچاپ کرده و با ابزارهای مورد نظر شروع به ترسیم پلان بر روی خطوط افقی و عمودی و کمان میکنیم. در این آموزش با قسمت و ابزارهای مختلفی از نرم افزار آشنا می شوید و با مفاهیمی چون لایه بندی می توان قسمت های مختلف ترسیمی را در لایه های مختلف قرار داد. خطوط پلان بعد از ترسیم شدن به صورت گروه و یکپارچه شده تا به آن بتونیم اکسترود دهیم و صفحه را به حجم تبدیل کنیم. قسمت های مختلف پلان را می توان ارتفاع های متفاوتی داد و ارتفاع ها رو از یکدیگر تفکیک نمود.
فایل فلدر این آموزش رو از اینجا دانلود کنید.
شما رو به دیدن فیلم مدلسازی در نرم افزار اسکچاپ دعوت می کنیم.
فیسبوک توییتر گوگل + لینکداین تلگرام واتس اپ کلوب