چرا تمام کرک های لومیون ۹ از کار افتاده ؟

چرا تمام کرک های لومیون ۹ از کار افتاده ؟

در این آموزش رایگان مهدی بهشتی به این موضوع می پردازد که چرا تمام کرک های لومیون ۹ از کار افتاده ؟ و به بررسی راهکار آن می پردازد.

 لومیون نرم افزار قدرمتندی است که برای شبیه سازی فضاهای داخلی و خارجی پروژه های معماری استفاده می شود.

لومیون برای رندر صحنه های تک فریم و ساخت انیمشین در زمان کوتاه قابلیت بالایی  دارد، مدلسازی خود را در یکی از نرم افزارها انجام داده و به سرعت در لومیون ( Lumion ) رندر بگیرید. رویکرد این نرم افزار درجهت افزایش کیفیت زمان رندر و کم شدن زمان رندر می باشد.

Living environments, Beautiful spaces, Rendered in seconds

این زیباترین تفسیری است که میتوان برای لومیون ۹ نوشت.

و حالا میتوان گفت این لومیون ۹ است که همیشه تعریف میکند رندر چه باید بشود ، برای لومیون کافیست کاربر لب تر کنید مابقی مسیری را خودش به نحو احسن میرود،

در زمان کار با لومیون ۹ چیزی بنام استرس معنا ندارد، ترس از بین رفتن فایل معنا ندارد،بزرگترین مشکل لومیون زمان رندر کوتاه اوست به کاربر حتی اجازه نفس کشیدن و استارت هم نمیدهد این تمام چیزیست که ما از یک نرم افزار رندرینگ میخواهیم.

و حالا باید حتی به پیچیده ترین و بزرگترین پروژه ها هم اول یک لبخند زد و بعد سلام گفت حالا به انیمیشن باید سلام گفت، لومیون ۹ غیر ممکن های دنیای انیمیشن معماری را ممکن کرد ، فقط بگویید چه میخواهید …..

از مهم ترین ویژگی های لومیون ۹ می توان به سازگاری لومیون با ۳Dmax و ارتباط مستقیم و همزمان این نرم افزار با اسکچاپ، رویت، راینو، آرشیکد اشاره نمود.

 

در فیلم زیر به علت از کار افتادن کرک لومیون ۹ و راهکار آن پرداخته شده است.

[aparat id=”sE9md”]

فیسبوک توییتر گوگل + لینکداین تلگرام واتس اپ کلوب

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *