سابستنس در سیگراف ۲۰۱۹

سابستنس در سیگراف ۲۰۱۹

رونمایی ویدیویی کمپانی ادوبی در نمایشگاه سیگراف ۲۰۱۹ از ویژگی های جدید و تکنولوژی جدید اضافه شده در نسخ آینده substance لیست این آپدیت های سابستنس در سیگراف ۲۰۱۹ به همراه ویدیویی آن شرح زیر میباشد .

Substance Painter چیست؟

نرم افزار Substance Painter یکی از نرم افزارهای قدرتمند در زمینه تکسچرینگ و متریال سازی حرفه ای بوده و محصول شرکت Allegorithmic می باشد.

Substance Painter نرم افزاری است بسیار کاربردی در محیطی جذاب و حرفه ای، خروجی نرم افزار بصورت تکسچر بوده و این تکسچرها را میتوان در نرم افزارهای مختلف و با موتور رندرهای متفاوت استفاده نمود.

آخرین نسخه دانلود Substance Painter نسخه Substance Painter 2019.2.0.3242 می باشد. پک آموزشSubstance Painter، جامع ترین پک ارائه شده در زمینه آموزش Substance Painter می باشد.

 دلیل جذابیت Substance Painter چیست؟

بنا به بازخوردهای گرفته شده تا به این لحظه تمام افرادی که از این نرم افزار استفاده کرده اند بدون قید شرط محیط این نرم افزار را یکی از بینظیر ترین و جذابترین محیط هایی معرفی کرده که در تمام نرم افزار های سه بعدی ساز دنیا نظیرش را ندیده اند و همین امر باعث وابستگی بی نهایت کاربر به این نرم افزار شده است.

حتی برای نمونه هم شخصی نبوده که کار کردن را با این نرم افزار شروع کند و مجذوب و وابسته این محیط نشود به نحوی که خروجی بینظیر این نرم افزار در مبحث متریال شما را به جایی میرساند که حتی کوچکترین متریال ها و ساده ترین متریال ها را هم ترجیح میدهید درون این نرم افزار بسازید.

آپدیت های سابستنس در سیگراف ۲۰۱۹ به همراه ویدیویی آن شرح زیر میباشد

Spot filling
Seam removal
Material Cleanup
Albedo Extraction from a single image
Texture streaming for path tracers
Painting in VR with Oculus Dash
Fast Denoiser
New agnostic shader graph
Dual viewports: MDL and GLSL
Export to MaterialX

 

فیسبوک توییتر گوگل + لینکداین تلگرام واتس اپ کلوب

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *