آموزش ساخت تور مجازی کرونا

آموزش ساخت تور مجازی کرونا

با استفاده از این اموزش ساخت تور مجازی کرونا و تکنیک های گفته سده در فیلم می توان رندر های ۳۶۰ خودمون رو تبدیل به تور مجازی تبدیل کنیم. با استفاده از سایت The viewer   و گرفتن رندر ۳۶۰ در کرونا  این امکان وجود داره که رندر ۳۶۰ درجه به تور مجازی تبدیل شود.

برای یاد گیری کرونا تنها آشنایی با تری دی مکس لازم است، حتی دانستن Vray  هم ضروری نیست. بسیاری از هنرآموزان پک کرونا بدون داشتن اطلاعات وی ری، پک کرونا را شروع کرده اند و تمام اطلاعات لازم برای رسیدن به رندر حرفه ای از سطح مقدماتی تا پیشرفته بصورت مرحله به مرحله در پک عنوان شده است.

برای موتور رندر Corona هیچ محدودیتی در زمینه مدل وجود ندارد و شما با یک تبدیلگر ساده که درون خود Corona میباشد و با یک کلیک ساده میتوانید تمام مدل ها و متریال های VRay  را به Corona تبدیل کنید و حتی شما میتوانید تمام نور های Vray  را هم با همین تبدیلگر ساده به Corona تبدیل کنید. بنابراین می توان مدل ها و متریال های وی ری به سادگی قابل تبدیل به کرونا می باشد.

کرونا یک موتور جدید رندرینگ است که از سال ۲۰۰۹ فعالیت خود را آغاز کرده است. موتور رندر کرونا با سرعت چشم گیری در حال پیشرفت است. پک آموزش کرونا در زمستان ۹۵ به عنوان اولین پک آموزش کرونا در ایران منتشر شد.

موتور رندر کرونا  corona render  فعلا برای نرم افزار ۳ds max , Cinema 4D ارائه می شود و به صورت کامل امکانات و قابلیت های این نرم افزار را پشتیبانی می کند .

 شما به دیدن فیلم آموزش ساخت تور مجازی دعوت میکنیم.
فیسبوک توییتر گوگل + لینکداین تلگرام واتس اپ کلوب