آموزش مدلسازی Pambathi Lane House در اسکچاپ

آموزش مدلسازی Pambathi Lane House در اسکچاپ

این فیلم هفتمین آموزش از جشنواره آموزش های رایگان می باشد که در آن اشکان درویش به آموزش مدلسازی Pambathi Lane House در اسکچاپ می پردازد.  مدلسازی این پروژه خارجی یه کمک عکس های مختلف این پروزه و مدارک معماری آن انجام می شود. اول از همه به تصویر سایت پلان نیاز داریم و این تصویر را وارد برنامه اسکچاپ کرده و به کمک ابزار move آن را در مکان مورد نظر قرار می دهیم.

ابعاد پروژه مهم است و نیاز به ترسیم دقیق و درست می باشیم، از این رو پلان وارد شده را بر اساس اندازه صحیح ری سایز میکنیم. پلان های بعدی نیز که وارد میکنیم بر اساس سایز اصلاح شده سایت پلان، ری سایز می کنیم. بعد از وارد کردن پلان ها و تغییر اندازه آن با کمک دستور لاین شروع به ترسیم کرده و از ترسیم خطوط و ایجاد یک چند ضلعی یک صفحه ایجاد شود. برای ترسیم دیوار پلان طبقه اول از اکستنشن دیوار استفاده میکنیم. و عملکرد این اکستنشن به این صورت است که مدلسازی را در یک فضای دو بعدی انجام داد و با یک کلیک به فضای سه بعدی تبدیل نمود. و نحوه نصب این اکستنشن در آموزش گفته شده است. و به سادگی تمام دیوارها با صخامتهای مختلف و قابل تغییر به کمک این ابزار ساخته می شود.

در  مرحله بعد از ساخت دیوار پنجرها و درها را ترسیم میکنیم.

فایل رفرنس و اکستنشن های این آموزش را از این انجا دانلود کنید.

شما را به دیدن این آموزش از نرم افزار پر طرفدار اسکچاپ دعوت می کنیم. این آموزش در سه پارت می باشد و هر سه پارات در اینصفحه قرار داده شده است.

 

 

 

فیسبوک توییتر گوگل + لینکداین تلگرام واتس اپ کلوب