قبل از هرگونه خرید و سفارش متن زیر را با دقت مطالعه نمایید:
. قبل از خرید از انتخاب محصول خود اطمینان حاصل کنید، زیرا پس از خرید، محصول مورد نظر قابل تعویض نیست و تحت هیچ شرایطی پس گفته نمی شود.

. به صورت پیش فرض محصولات به صورت دانلودی خریداری می شود و امکان ارسال فیزیکی وجود ندارد.

. هر محصول فقط بر روی یک سیستم قابلیت فعالسازی دارد و من از این موضوع آگاهی کامل دارم و می پذیرم که فعالسازی را بر روی سیستم اصلی خودم انجام دهم، در صورت ارتقا و خرید مجدد سیستم تنها با خرید مجدد پک امکان استفاده از آموزش وجود دارد.

. برای فعالسازی و استفاده از آموزش ها، ویندوز ۱۰ و ۱۱ مورد نیاز است و پشتیبانی مربوط به ایرادات قفل آموزش ها فقط در این صورت امکان پذیر است.

. تمامی محصولات و آموزش ها، تنها مخصوص شخص خریدار می باشد و استفاده غیر از این و گروهی باعث غیر فعال شدن لایسنس می شود.

. در نظر داشته باشید، بعد از اتمام پروسه خرید تمام اطلاعات دوره آموزشی را دانلود کنید و برروی سیستم خود نگه دارید، در صورت انتشار آپدیت و یا توقف فروش یک محصول فایلهای نسخه های قبل از روی سرور ما پاک میشود و فایلها جایگزین میشود. در صورت عدم رعایت از سوی هنرآموزان، آپ استودیو مسئولیتی در برابر فایل های نسخه های قبل ندارد.

. محصولات خریداری شده را به هیچ عنوان کپی نکرده، کپی برداری از این محصولات به هر نحو پیگرد قانونی دارد و حق مالکیت تمام محصولات با ۳dup studio است.

. واحد قیمت محصولات برروی سایت “تومان” است.

. هنرآموز می بایست حداقل سخت افزار مورد نیاز برای پخش ویدئو ها و استفاده از نرم افزارها را در اختیار داشته باشد و مجموعه آپ استودیو تعهدی نسبت به این موضوع ندارد.

. دانلود دوره های پیش فروش، پس از پایان دوره پیش فروش در دسترس قرار می گیرد.

. پشتیبانی دوره ها فقط و فقط در پلتفرم تلگرام و در گروه مربوط به دوره پشتیبانی میشود و اساتید و تیم آپ استودیو موظف به پاسخگویی خارج از پلتفرم تلگرام یا در خارج از گروه مربوطه نیستند.

. پشتیبانی فنی دوره های آموزشی اعم از فعالسازی و همچین عیب یابی و رفع عیب فیلم های آموزشی دوره فقط به مدت دو سال می باشد.