آشنایی با light mix در کرونا

آشنایی با light mix در کرونا

در این فیلم که توسط میلاد کمباری مدرس پک آموزش کرونا ارائه شده، شما را با یکی از امکانات بی نظیر و جذاب corona آشنا میکند. با استفاده از light mix می توانید مدیریت درستی بر روی نورهای پروژه خود داشته باشید و نورها در زمان رندر و حتی بدون فایل تری دی مکس تغییر دهید و رندر روز شب را جابجا نمایید.

میلاد کمباری بنیانگذار اولین و بزرگترین آکادمی موتور رندر کرونا در ایران می باشد و پکیج آموزش کرونا تنها پکیج آموزشی است که به دلیل استقبال و پیشرفت روز به روز بی نظیر هنرجویان و  با توجه به ویژگی های هر ورژن جدید کرونا در حال آپدیت و به روز رسانی است. آپدیت ها وجه تمایز اصلی پک کرونا با سایر پک هاست چرا که کرونا با سرعت بسیاری در حال پیشرفت است و هنرآموزان برای پیشرفت نیازمند تطبیق سریع خود با امکانات و قابلیت های جدید کرونا هستند. همچنین کیفیت بالای آثار هنرآموزان پک کرونا و انتشار آثار هنرآموزان در سایت های مختلف خارجی و همچنین گالری سایت کرونا Corona render ، این پک را از پک های مشابه متمایز کرده است.

برای موتور رندر Corona هیچ محدودیتی در زمینه مدل وجود ندارد و شما با یک تبدیلگر ساده که درون خود Corona میباشد و با یک کلیک ساده میتوانید تمام مدل ها و متریال های VRay  را به Corona تبدیل کنید و حتی شما میتوانید تمام نور های Vray  را هم با همین تبدیلگر ساده به Corona تبدیل کنید. بنابراین می توان مدل ها و متریال های وی ری به سادگی قابل تبدیل به کرونا می باشد.

فیسبوک توییتر گوگل + لینکداین تلگرام واتس اپ کلوب