قرار داد طراح سه بعدی

قرار داد طراح سه بعدی

از آنجا که قرار داد طراح سه بعدی بسیار مهم می باشد و بسیاری از افراد هزینه هایی بسیاری را از دست داده اند. در این بخش از نمونه خدمات استودیو آپ یک نمونه قرار داد طراح سه بعدی قرار دادیم و پی دی اف این مطلب را برای دسترسی آسان تر در انتهای مطلب قرار دادیم. به امید آنکه برای شما مفید واقع شود

 

متن پی دی اف قرار داد طراح سه بعدی را می توانید از اینجا دانلود نمایید.

 

قرارداد طراحی سه بعدی

 

این قرارداد در تاریخ ………………….. فیمابین آقا/ خانم……………………………… تلفن ……………………………که در این قرارداد کارفرما نامیده می شود از یک طرف و آقا/خانم…………………………….. تلفن ………………………….. که از طرف دیگر طراح سه بعدی نامیده می‌شود مطابق با شرایط و مشخصات ذیل منعقد و لازم الاجرا می باشد.

 

بند ۱ : شرایط محاسبه هزینه:

 • هزینه مدل سازی به صورت جداگانه از هزینه ی رندر به شرح زیر محاسبه می گردد:
 • مدل سازی پروژه های داخلی برای پروژه های تا سقف ۳۰۰ متر: …………………….تومان
 • مدل سازی پروژه های داخلی از ۳۰۰ متر به بالا به ازای هر ۱۰۰ متر اضافه ………………….. تومان به مبلغ ………………………..تومان اضافه می گردد.
 • مدل سازی پروژه های فضای خارجی : ………………………….تومان
 • مدل سازی پروژه لنداسکیپ: ……………………………. تومان

 

 • محاسبه هزینه رندرها براساس تعداد دوربین درخواستی می باشد به اینگونه که در ابتدا به همراه رندر تک متریال با تصمیم کارفرما تعداد کلی رندر ها ( تعداد دوربین ها) شمرده شده و هزینه هر دوربین نهایی به شرح زیر است:
 • هر یک دوربین رندر داخلی : …………………………تومان
 • هر یک دوربین رندر خارجی: …………………………. تومان
 • هر یک دوربین فضای لند اسکیپ : …………………………تومان

تبصره ۱ : به طور کلی در هر پروژه به تعداد یک مرتبه ادیت کلی و سه مرتبه ادیت جزئی توسط کارفرما بدون تغییر در قیمت مجاز می باشد. بعد از این تعداد به ازای هر تغییر جزئی ۲۵% و به ازای هر تغییر کلی ۵۰% هزینه ی مدلسازی به جمع هزینه ها اضافه می گردد.

بند ۲ : نحوه ی پرداخت هزینه ها به شرح زیر است:

هزینه ی هر پروژه به صورت جداگانه :

 • ۵۰ درصد کل هزینه های محاسبه شده به صورت پیش پرداخت و قبل از شروع کار دریافت می شود.
 • در پروژه های با وسعت بیش از ۵۰۰۰ متر مربع ۳۰ درصد مبلغ کل به صورت پیش پرداخت و قبل از شروع کار دریافت می شود و پرداخت مابقی مبلغ در دو مرحله اواسط کار و پیش از تحویل نهایی صورت می گیرد.
 • ۵۰ درصد باقیمانده هزینه در انتهای کار و قبل از تحویل نهایی تسویه می گردد.

تبصره۱ : لازم به ذکر است در صورت عدم تسویه حساب رندر های نهایی تحویل داده نخواهد شد.

تبصره ۲: هزینه ها کاملا به صورت نقدی دریافت می شود و پرداخت مبالغ به وسیله ی چک قابل قبول نمی باشد.

تبصره ۳:  پرداخت کلیه ی هزینه ها کاملا توسط شخص طرف قرارداد صورت گرفته و تسویه حساب طراح سه بعدی منوط به تسویه حساب طرف قرارداد با کارفرما های خود نمی باشد.

 

بند ۳ : زمان:

 • مدت زمان …………… روز کاری میباشد.
 • کارفرما موظف میباشد طی مدت ……………… روز کاری تمام اطلاعات مورد نیاز طراح سه بعدی را تهیه کند و در اختیار وی قرار دهد.

تبصره ۱: درصورت هروز تاخیر در تحویل اطلاعات به سه بعدی کار به زمان تحویل پروژه اضافه خواهد شد.

تبصره ۲: هزینه ی پروژه هایی که به صورت force ( زودتر از موعد) تعریف می شود برای هر یک از موارد ماده ۱ دو برابر تمامی هزینه ها محاسبه می گردد.

 

بند ۵ : سایر شرایط:

 • تمامی رندرها تا زمان قبل از تحویل نهایی و در تمامی کرکسیون ها همراه با واترمارک تحویل طرف قرارداد داده شده و پس از اتمام کار بلافاصله بعد از تسویه ی نهایی مبالغ، رندر با کیفیت اصلی و همراه با حذف واترمارک ها تحویل داده می شود.
 • طراحی کامل پروژه ها بر عهده طرف قرارداد می باشد و در غیر این صورت برای تمامی قسمت هایی از پروژه که فاقد طراحی بوده اعم از : نورپردازی، طراحی فضا، طراحی مبلمان، انتخاب متریال و …. و طراحی آن منوط به تصمیم گیری طراح سه بعدی داشته باشد، هزینه طراحی به صورت جداگانه دریافت خواهد شد و هزینه ی آن به صورت توافقی با کارفرما تعیین می شود.

 

بند ۶ : تعهدات طرفین
–  درصورتی عدم تاخیر در ارسال اطلاعات کامل از سمت کارفرما، طراح سه بعدی متعهد میشود طبق زمان مورد در بند ۳ تمام رندر هارا با کیفیت مورد توافق تحویل دهد.

-کارفرما متعهد میشود تمام اطلاعات مورد نیاز برای طراح سه بعدی را تا تاریخ مندرج در بند ۳ به طراح سه بعدی تحویل دهد.

 

این قرارداد در ۶ بند ، ۶ تبصره و ۳ صفحه تنظیم شده است و به منظور طراحی سه بعدی پروژه ……………………………………… با متراژ ……………………………….. و با تعداد رندر…………………… به تاریخ تحویل ……………………….تنظیم شده و مبلغ کل قرارداد …………………………………. میباشد.

اینجانب ………………………………… کارفرما پروژه ………………………………….. تمامی شرایط فوق را با دقت مطالعه کرده و تمامی شرایط مورد تایید اینجانب میباشد.

اینجانب ………………………………… طراح سه بعدی پروژه ………………………………….. تمامی شرایط فوق را با دقت مطالعه کرده و تمامی شرایط مورد تایید اینجانب میباشد.

 

-مدارک خواسته شده جهت تحویل:

 

 

امضا کارفرما:                                                                              امضا طراح سه بعدی:

 

 

 

 

فیسبوک توییتر گوگل + لینکداین تلگرام واتس اپ کلوب