آشنایی با نرم افزار 9 FILMORA

 آشنایی با نرم افزار 9 FILMORA

در این آموزش رایگان، میلاد کمباری مدرس پک آموزش لومیون 9 به آموزش نرم افزار 9 FILMORA می پردازد، این نرم افزار برای تدوین و صدا گذاری می باشد. این نرم افزار خیلی شبیه به نرم افزار Camtasia است اما امکانات بیشتری را در اختیار کاربر قرار می دهد. در این نرم افزار بخش Audio  و  Video از هم جدا می باشد.

لومیون 9 چیست؟

لومیون 9 جدید ترین ورژن از این نرم افزار میباشد. لومیون نرم افزار قدرمتندی است که برای شبیه سازی فضاهای داخلی و خارجی پروژه های معماری استفاده می شود.

لومیون برای رندر صحنه های تک فریم و ساخت انیمشین در زمان کوتاه قابلیت بالایی  دارد، مدلسازی خود را در یکی از نرم افزارها انجام داده و به سرعت در لومیون ( Lumion ) رندر بگیرید. رویکرد این نرم افزار درجهت افزایش کیفیت زمان رندر و کم شدن زمان رندر می باشد.

برتری لومیون 9 چیست؟

Living environments, Beautiful spaces, Rendered in seconds

این زیباترین تفسیری است که میتوان برای لومیون 9 نوشت.
و حالا میتوان گفت این لومیون 9 است که همیشه تعریف میکند رندر چه باید بشود ، برای لومیون کافیست کاربر لب تر کنید مابقی مسیری را خودش به نحو احسن میرود،

در زمان کار با لومیون 9 چیزی بنام استرس معنا ندارد، ترس از بین رفتن فایل معنا ندارد،بزرگترین مشکل لومیون زمان رندر کوتاه اوست به کاربر حتی اجازه نفس کشیدن و استارت هم نمیدهد این تمام چیزیست که ما از یک نرم افزار رندرینگ میخواهیم.

و حالا باید حتی به پیچیده ترین و بزرگترین پروژه ها هم اول یک لبخند زد و بعد سلام گفت حالا به انیمیشن باید سلام گفت، لومیون 9 غیر ممکن های دنیای انیمیشن معماری را ممکن کرد ، فقط بگویید چه میخواهید …..

مطالعه کنید  نورپردازی و رندر و پست پروداکشن فضای داخلی

 

فیسبوک توییتر گوگل + لینکداین تلگرام واتس اپ کلوب