ساخت برف در نرم افزار ۳Dmax

آموزش ساخت برف در نرم افزار ۳Dmax

این آموزش، اولین آموزش از جشنواره آموزش های رایگان است که توسط میلاد کمباری مدرس پک آموزش کرونا ارائه شده و به آموزش ساخت برف در نرم افزار ۳Dmax پرداخته شده است. آنچه در ساخت برف چالش برانگیز است این است که یا برف آنقدر سنگین است که حجم فایل را زیاد بالا میبرد و یا انقدر بی کیفیت است که نتیجه مطلوبی نمی دهد. و در این آموزش به ساخت برف مطلوب و با کیفیت با پلاگین پرداخته شده است.  نحوه نصب این پلاگین و نحوه کار با آن در آموزش گفته شده است. توضیحات کار با قسمت های مختلف این پلاگین جالب را هم بر روی مدلی ساده و هم در پروژه خواهید دید.

این آموزش شامل دو قسمت می باشد و هر دو قسمت در این لینک قرار داده است. در ساخت صحنه برفی نورپردازی و متریال پردازی دارای اهمیت است. موتور رندر آموزش داده شده کرونا می باشد اما اصول آموزش به طریقی است که برای دو موتور رندر کرونا و وی ری قابل استفاده است.

بعد از ساخت برف بر روی سطح  و با انتخاب برف می توان پارامترهای مختلف آن  را بصورت لایو تغییر داد. مواردی همچون تعداد مش بندی و روزلیشن و حجم و بزرگی توده برف را تغییر داد و به برف جزئیات بیشتری اضافه کرد در انتها تغییرات رو ثابت نمود.

 

پلاگین ساخت برف در این آموزش را میتوانید از اینجا دانلود نمایید.

شما رو به دیدن این آموزش جذاب و پرکاربرد دعوت می کنیم.

فیسبوک توییتر گوگل + لینکداین تلگرام واتس اپ کلوب