ساخت تکسچر آجر در نرم افزار سابستنس پینتر

ساخت تکسچر آجر در نرم افزار سابستنس پینتر

در این فیلم میلاد کمباری مدرس پک آموزش Substance Painter به آموزش ساخت ساخت تکسچر آجر در نرم افزار سابستنس پینتر می پردازد. یکی از مشکلات هنرآموزان پیدا کردن تکسچرهایی با بندکشی مناسب برای آجر می باشد. در این آموزش ساخت رنگ تکسچر آجر، بندکشی، کنترل دیسپلیسمنت آجر مورد بررسی قرار میگیرد. به منظور دستیابی به خروجی تکسچر دو بعدی برای استفاده در پروژه ها از یک پلین دو بعدی برای ساخت تکسچر آجر استفاده شده است.

Substance Painter چیست؟

نرم افزار Substance Painter یکی از نرم افزارهای قدرتمند در زمینه تکسچرینگ و متریال سازی حرفه ای بوده و محصول شرکت Allegorithmic می باشد.

Substance Painter نرم افزاری است بسیار کاربردی در محیطی جذاب و حرفه ای، خروجی نرم افزار بصورت تکسچر بوده و این تکسچرها را میتوان در نرم افزارهای مختلف و با موتور رندرهای متفاوت استفاده نمود.

آخرین نسخه دانلود Substance Painter نسخه Substance Painter 2019.2.0.3242 می باشد. پک آموزشSubstance Painter، جامع ترین پک ارائه شده در زمینه آموزش Substance Painter می باشد.

 دلیل جذابیت Substance Painter چیست؟

بنا به بازخوردهای گرفته شده تا به این لحظه تمام افرادی که از این نرم افزار استفاده کرده اند بدون قید شرط محیط این نرم افزار را یکی از بینظیر ترین و جذابترین محیط هایی معرفی کرده که در تمام نرم افزار های سه بعدی ساز دنیا نظیرش را ندیده اند و همین امر باعث وابستگی بی نهایت کاربر به این نرم افزار شده است.

حتی برای نمونه هم شخصی نبوده که کار کردن را با این نرم افزار شروع کند و مجذوب و وابسته این محیط نشود به نحوی که خروجی بینظیر این نرم افزار در مبحث متریال شما را به جایی میرساند که حتی کوچکترین متریال ها و ساده ترین متریال ها را هم ترجیح میدهید درون این نرم افزار بسازید.

 

فیسبوک توییتر گوگل + لینکداین تلگرام واتس اپ کلوب