آموزش Speed Tree

آموزش Speed Tree

در این فیلم رایگان، میلاد کمباری مدرس پک آموزش کرونا به آموزش Speed Tree می پردازد و شما را با ساخت درخت در این نرم افزار  آشنا می کند. تمامی امکاناتی که در این نرم افزار وجود مانند تعریف باد و تکسچر و.. در داخل تری دی مکس نیز وجود دارد. قابلیت های زیادی در این نرم افزار برای ساخت درخت وجود دارد.

از قسمت File و  New میتوان به صحنه ای سه بعدی دسترسی داشت. برای ساخت درخت در این نرم افزار از یک نمودار درختی می توان استفاده کرد و در این گراف از ویژگی های این نرم افزار استفاده نمود و اجزا مختلف  و دیتیل های یک درخت را بهم وصل نمود. زمانی که شروع به ساخت درخت میکنیم تمام مدیفایرها و امکانات مورد نیاز ساخت درخت قابل دسترسی می باشد.

همچنین قابلیت ساخت تکسچر و امکاناتی شبیه داشتن میوه قابل دسترسی خواهد بود. یکی از قابلیت های خوب این نرم افزار این است که می توان آن را شبیه مکس کرد. این نرم افزار قابلیت ساخت درخت در حالت low poly  و  high poly  را ایجاد می کند.

برای ساخت درخت ابتدا یک تنه اصلی قرار می دهیم و به آن شاخه اضافه می کنیم. شاخه های اضافه شده از نظر تعداد و  بلندی قابل کنترل هستند. شما را به دیدن این آموزش دعوت میکنیم.

 

فیسبوک توییتر گوگل + لینکداین تلگرام واتس اپ کلوب