نمایشگاه آثار هنرآموزان استودیو آپ

نمایشگاه آثار هنرآموزان استودیو آپ

امسال هم قراره نمایشگاه آثار هنرآموزان استودیو آپ رو داشته باشیم. این سومین نمایشگاه آثار هنرآموزان هست که در سومین سال پیاپی برگزار میشه. تفاوت نمایشگاه امسال با نمایشگاه دو سال پیش در این هست که نمونه آثار هنرآموزان فقط با موتور رندر کرونا نیست بلکه با نرم افزارهای لومیون ۹ و substance painter  هم آثار خواهیم داشت و آثار متفاوتی در زمینه های مختلف با توانایی های مختلف هنرآموزان رو خواهیم داشت.

رویداد بزرگ استودیو آپ در هفته دوم آذر ماه برگزار میشه و رندرهای هنرآموزان همانند سالهای قبل بر روی شاسی های ۵۰ در ۷۰ منتشر میشه و در گالری به نمایش گذاشته میشه.

هنراموزان طی دو ماه تمام مراحل آثار خودشون رو با مهندس کمباری کرکسیون می کنن. روند کار به این صورت هست که هنراموزان طی یک زمان بندی و مرحله به مرحله کار خودشون رو جلو میبرن. برای هر کدوم از بخش های انتخاب رفرنس، مدلسازی، نورپردازی، متریال پردازی و رندر به هنرآموزان زمان بندی داده میشه تا بتونن آثار خودشون رو طی زمان مشخص تحویل بدن.

تفاوت دیگه ای که نمایشگاه امسال داره در انتخاب هنراموزاست. امسال انتخاب هنرآموزان به دو صورت انجام میشه و حداکثر تا ۵ روز آینده هنرآموزان انتخاب میشن و به گروه نمایشگاه استودیو آپ دعوت میشن.

روش انتخاب هنرآموزان:

۱- روش انتخاب هنرآموزان توسط مهندس کمباری، که هنرآموزان منتخب توسط ایشون معرفی میشوند.

۲- روش ثبت نام و درخواست هنرآموزان، که هنرآموزان شخصا داوطلب شرکت در نمایشگاه هستند و برای این منظور باید به شماره تلگرام مهندس کمباری ۰۹۱۷۳۷۳۸۳۵۳ پیام بدن.

 

شمارو دعوت میکنیم به دیدن فیلم توضیحات نمایشگاه هنرآموزان استودیو آپ:

 

 

فیسبوک توییتر گوگل + لینکداین تلگرام واتس اپ کلوب