چگونه با Corona Sun نور شب درست کنیم ؟

چگونه با Corona Sun نور شب درست کنیم ؟

در این فیلم رایگان آموزشی میلاد کمباری مدرس پک جامع کرونا به آموزش تحت عنوان” چگونه با Corona Sun نور شب درست کنیم ؟  ” می پردازد. برای رسیدن به نور شب مناسب باید بدانیم بهترین نمونه نور شب چه نوری می باشد. یکی از بهترین نمونه نورپردازی های شب، نورهای Blue Time است که این نورها را به عنوان نورهای کلیدی و طلایی برای نور شب می شناسیم.

در نورپردازی شب همواره تاکید می شود که آسمان نباید سیاه باشد. در این فیلم میخاییم با استفاده از نور خورشید به یک نورپردازی مطلوب برسیم. یک Corona Sun را در فضا بدون اهمیت دادن به جهت با زاویه دلخواه می گذاریم و تمام نورهای خیابان را قرار می دهیم.

برای رسیدن به نور مناسب از خاصیت لایت میکس کرونا استفاده می کنیم. با استفاده از light mix می توانید مدیریت درستی بر روی نورهای پروژه خود داشته باشید و نورها در زمان رندر و حتی بدون فایل تری دی مکس تغییر دهید و رندر روز شب را جابجا نمایید. نورها را این خاصیت کرونا تنظیم نموده تا به نور شب مناسب برسیم.

برای رسیدن به حس بهتر و مناسب عدد کنتراست را نیز زیادتر میکنیم. با استفاده از دیگر تنظیمات TONE MAPPING به نور مطلوب و مناسب نمایش نور شب میرسیم. با استفاده از این تکنیک شما می توانید در زمان کوتاه به یک نور شب مناسب و سریع دست پیدا کنید.
کرونا یک موتور جدید رندرینگ است که از سال ۲۰۰۹ فعالیت خود را آغاز کرده است. موتور رندر کرونا با سرعت چشم گیری در حال پیشرفت است. پک آموزش کرونا در زمستان ۹۵ به عنوان اولین پک آموزش کرونا در ایران منتشر شد.
[aparat id=”oaVPg”]
فیسبوک توییتر گوگل + لینکداین تلگرام واتس اپ کلوب