آموزش عیب یابی و ویروس کشی فایل های ۳D Max

آموزش عیب یابی و ویروس کشی فایل های ۳D Max

در این آموزش رایگان میلاد کمباری مدرس پک مستر مدلینگ به آموزش عیب یابی و ویروس کشی فایل های تری دی مکس می پردازد چرا که در فایل های تری دی مکس ممکن است ایرادات و ویروس هایی باشد.

این ایرادات ممکن است در زمان انجام یک پروژه مشکل ساز شود و روند کار را مختل نماید. پلاگینی برای رفع این مشکل وجود دارد به نام SiNi Software که برای دسترسی به آن، این پلاگین را از سایت سازنده آن دانلود میکنیم.

بعد از ثبت نام در سایت از بخش داشبورد وارد قسمت دانلود می شویم و پلاگین مورد نظر را نصب میکنیم.

بعد از دانلود و نصب این پلاگین در تری دی مکس یک آیکون اضافه می شود و به نرم افزار یک قسمت اضافه می شود.

با فعال کردن دکمه این قسمت اکانت ساخته شده در سایت در این قسمت وارد میکنیم تا این پلاگین فعال شود. حال از سربرگ SiNi Tools  وارد قسمت Forensic- Scane ckecking Tools  شده صفحه چک لیست مورد نظر باز شود.

در صفحه باز شده ابتدا دکمه scan  را می زنیم تا پلاگین بر روی فایل بررسی انجام دهد و اشکالات و ایرادات کار خود را در این چک لیست نمایش دهد.

اگر صحنه دارای ویروس باشد در چک لیست خود را نمایش داده و بولد می شود و با زدن ضربدر آن ویروس از بین میرود.

یکی از موارد مهم که در میزان استفاده از رم و زیاد شدن زمان رندر و کند شدن فایل مکس تاثیر داد خطوط آورده شده از فایل اتوکد می باشد که با چک لیست این قسمت می توان این خطوط را پاک نمود و عملکرد فایل مکس را ارتقا بخشید.

توجه داشته باشید که تمام موارد نشان داده شده در چک لیست به معنی ایراد و مشکل نمی باشد. تمامی موارد ذکر شده به طور کامل در فیلم وجود دارد.

شما را به دیدن این آموزش دعوت میکنیم.

فیسبوک توییتر گوگل + لینکداین تلگرام واتس اپ کلوب

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *