آموزش پست پروداکشن

آموزش پست پروداکشن

این فیلم یک آموزش رایگان پست پروداکشن معماری است که توسط میلاد کمباری مدرس پک آموزش پست پروداکشن ارائه شده است و به آموزش  یک صحنه  خارجی می پردازد.

پست پروداکشن چیست؟

پست پروداکشن یا پرداخت پس از رندر، اما من تعبیر دیگری برای این واژه در نظر گرفتم. ” بخش روح دمیدن به رندر” بدین صورت که خروجی های رندر شما فارغ از اینکه از چه نرم افزاری وارد فتوشاپ  ( photoshop ) شده است بدون هیچ گونه محدودیتی می توانید فقط و فقط با تکیه بر توانایی تکنیکال ( که تکنیک ها را در این پکیج آموزش  فرار خواهید گرفت) و با تکیه بر خلاقیت فردیتان، صحنه خود را به صورت باور نکردنی در زیباترین حالت ممکن آرایش کنید و به معنای واقعی به صحنه خود روح بدمید.

استفاده از پست پروداکشن چقدر مهم و ضروری است؟

ﺗﻘﺮﯾﺒﺎ ﺗﻤﺎﻣﯽ ﻣﻌﻤﺎﺭﺍﻥ ﻭ ﺳﻪ ﺑﻌﺪﯼ ﮐﺎﺭﺍﻥ ﺣﺮﻓﻪ ﺍﯼ ﺭﻧﺪﺭ ﻫﺎﯼ ﺧﻮﺩ ﺭﺍ ﺑﺮﺍﯼ ﺍﺻﻼﺡ و خروجی بهتر اصطلاحا پست می کنند، یعنی در یک نرم افزار ویرایش عکس مانند فتوشاپ تصحیح می کنند.

 

چه امکانات مهمی در  پک آموزش پست پروداکشن  در کنار فیلم های آموزشی وجود دارد؟

⭕️ این پک به همراه فایل های لایه باز، تکسچر ها و Brush های تمام پروژه های آموزش ارائه شده است.

⭕️ مجموعه عظیمی از فایل های لایه باز و PNG تمام مواردی که شما برای پست‌ پروداکشن نیاز دارید از جمله، درخت، انسان در پوزیشن های مختلف و …

⭕️ Brush تخصصی و پرکابرد.

⭕️ توضیحات مباحثی مانند Render Elements , Matte Shadow و …. که نیاز به رندر های اولیه دارد با هر دو موتور رندر پرکاربرد بازار یعنی هم با Corona و هم با Vray آموزش داده شده است.

 

شما رار به دیدن این فیلم آموزشی دعوت میکنیم:

فیسبوک توییتر گوگل + لینکداین تلگرام واتس اپ کلوب

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *