توضیحات کلاس رفع اشکال تک جلسه ای

توضیحات کلاس رفع اشکال تک جلسه ای

این فیلم مربوط به توضیحات کلاس رفع اشکال تک جلسه ای می باشد که توسط استودیو آپ و میلاد کمباری ارائه می گردد. کلاس رفع اشکال بصورت مجازی و آنلاین بوده و هدف از آن بررسی اشکالات هنرآموزان به صورت تخصصی در پروژه های شخصی می باشد. این دوره بصورت وبینار (Webinar)  برگزار می شود.

افرادی که در این دوره ثبت نام میکنند در یک فضای مجازی همزمان قرار می گیرند و بر روی مانیتور خود، صدا و تصویر مدرس را بصورت آنلاین مشاهده می کنند. پروژه هنرآموزان کلاس یک به یک مورد بررسی و بازبینی قرار می گیرد. تعداد افرادی که برای هر کلاس در نظر گرفته شده محدود است تا بررسی بهتری بر روی پروژه و سوالات هنرآموزان بتوان داشت. هنراموزان علاوه بر بررسی سوالات و مشکلات خود می توانند بررسی پروژه های هنرآموزان دیگر کلاس را نیز ببینند و از نکات مطرح شده استفاده کنند.

زمان بندی ثبت کلاس و تحویل فایل پروژه اعلام خواهد شد. برای مفید بودن صد در صدی زمان کلاس، هنرآموزان می بایست فایل ها و سوالات خود را قبل از کلاس تحویل دهند تا ایرادات پروزه ها مشخص شود. ویژگی مثبت این کلاس نسبت به کلاس حضوری در این است که هنراموزان از هر نقطه از ایران یا از هر نقطه از دنیا بدون پرداخت هزینه رفت و آمد کلاس حضوری در کنار هم جمع شده و به بررسی مشکلات پروژه خود و استفاده نکات پروژه های دیگر هنرآموزان می پردازند.

در فیلم زیر موارد ذکر شده بصورت کامل تر مطرح شده است.

[aparat id=”ojpVK”]

 

فیسبوک توییتر گوگل + لینکداین تلگرام واتس اپ کلوب